• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu ★★, Sankt Michael im Lungau

Rakousko, Lungau, Sankt Michael im Lungau

Ubytování v Rakousku, Sankt Michael im Lungau
Číslo objektu: AT5582.140.2

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.977,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 135 m2 v 2. patře, útulné zařízení: 3x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/WC. 1x pokoj, 1x lůžko a sprcha/WC. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní kout a kabelová TV. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je lehce zkosený.
Ubytování v Rakousku, Sankt Michael im Lungau

Informace o domě (rezidenci)

St Michael: Pension 'Bischof 200 m od centra, centrální, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Gril, dětské hřiště. V domě: společenská místnost, lyžárna, ústřední topení, pračka (extra). Donáška pečiva. Parkovací místo. Potraviny, restaurace 100 m, koupaliště, krytý bazén 400 m. Golfové hřiště 40 km, tenis 100 m, lyžařské centrum 500 m, zastávka ski-busu 100 m, běžkařské stopy 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Možnost snídaní (extra) v pobytovém prostoru.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Sankt Michael im Lungau:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'024 - 2'360 m n.m.
Vklíněná mezi Nízkými Taurami a mírnými kopci hor Nockberge leží oblast Lungau s rekreačními obcemi Tamsweg, Mariapfarr, Mauterndorf a St. Michael. Na 60 horských jezerech různých velikostí září v modravých barvách mezi horskými loukami a horskými skalisky idylické, klidné rekreační středisko, 40 km jižně od Radstadt. Diskotéka, krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti. Pozorudoné: hrad v Mauterndorf, jízda nostalgickým parním vláčkem. Od října 2004 je hostům k dispozici v Marienpfarr, v nejslunnějším místě Rakouska, nové zdravotní a sportovní středisko. Největší síť turistických cest (Nordic-Walking) Rakouska.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, St. Michael. Rajtování. Rybaření. 3x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horské túry. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská oblast: St.Michael, Mauterndorf, St.Magarethen, Obertauern, Katschberg. Lyžařské středisko Skiregion Lungau, počet přepravních zařízení: 63x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme