• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Edi´s ★★★, Sankt Martin am Tennengebirge

Rakousko, Salcbursko, Sankt Martin am Tennengebirge

Ubytování v Rakousku, Sankt Martin am Tennengebirge
Číslo objektu: AT5522.110.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.626,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 95 m2 v 1. patře, vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/ložnice 30 m2, 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), video, stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo a sprcha. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka), jídelní kout. Vstup na balkon. Koupelna/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu.
Ubytování v Rakousku, Sankt Martin am Tennengebirge

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní dvougenerační dům 'Edi´s'. 200 m od centra, slunná poloha, 300 m od jezera, 50 m od sjezdovek, v zeleni. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny, restaurace, autobusová zastávka 200 m, krytý bazén 10 km, termální bazén 'Altenmarkt' 10 km, jezero ke koupání 'St. Martin' 300 m. Tenis, vlek 50 m, kabinková lanovka 8 km, zastávka ski-busu, lyžařská škola, sáňkařská dráha 200 m, běžkařské stopy 10 m, kluziště 200 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Dachstein West - Annaberg 7 km, Altenmarkt Ski Amade 10 km, Flachau 20 km. Pozor prosím: skibus zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Sankt Martin am Tennengebirge:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 950 - 1'250 m n.m.
St.Martin v horské oblasti Tennengebirge patří k nejkrásnějším místům v Pongau a krajině Salzburg, leží v nejvyšším údolí v 1000 m n. m. na rozvodí potoka Fritzbach a Lammer. Útulná, klidná vesnice, 71 km jiho-východně od Salzburg. V obci: bar. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Zážitek jezero ke koupání. Bazén. Aquapark. Tenis. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Permanentní závodní dráha (panoramatická silnice Stubachtal Tauernradweg - bez placení mýtného).

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko St. Martin, počet přepravních zařízení: 4x celkem. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Dachstein West 8 km, Sportwelt Amadé 9 km. Sportovní lyžařská oblast Amade je lyžařské sdružení s 860 kilometry sjezdovek.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme