• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Joglland ★★★, Sankt Kathrein am Hauenstein

Rakousko, Štýrsko, Sankt Kathrein am Hauenstein

Ubytování v Rakousku, Sankt Kathrein am Hauenstein
Číslo objektu: AT8672.400.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.238,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích, renovovaný, komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj, knihovna, TV-satelit, video a DVD. Velký obývací pokoj/jídelna 40 m2, otevřený krb, jídelní kout, rádio a CD. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. 1x zkosený velký pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/WC, WC zvlášť. Topení v podlaze. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, sauna, dětská postýlka. Garáž. Obytné prostory s pohodlnými čalouněnými soupravami. Vkusné, důkladné zařízení, krásné obrazy, nábytek a obsáhlá domácí knihovna. Koupelna s volně stojící vanou a ohřevem ručníků. U sauny v přízemí je samostatný předpokoj se sprchou a WC. V létě je ještě k dispozici jednolůžkový pokoj (není vyhřívaný).
Ubytování v Rakousku, Sankt Kathrein am Hauenstein

Informace o domě (rezidenci)

Ratten 3 km od St. Kathrein: Velký, útulný, komfortní rodinný dům 'Joglland', rok výstavby 1920, renovovaný. Na kraji obce, samostatně stojící, klidná poloha, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, louka k odpočinku (oplocená). Zahradní nábytek. V domě: sauna, ústřední topení, pračka. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, potraviny 300 m, restaurace, autobusová zastávka 250 m, koupaliště, krytý bazén 300 m. Tenis 500 m, jízdárna 2 km, vlek 7 km, lyžařská škola 7 km, běžkařské stopy 7 km, kluziště 1 km. Absolutní klid u řeky v rekreační oblasti 'Roseggers Waldheimat'. Veškerá zařízení v obci jsou dosažitelná pěšky. Krásné turistické možnosti v přilehlých lesích, plných hub v blízkém okolí. Dům byl pečlivě renovován, je velice dobře vybavený s velkorysými prostorami. Vlastní pramen s vynikající pitnou vodou. K lyžařským oblastem Alp a Hauereck 10 minut, Stuhleck a Semmerimng 30 minut. Ideální pro dovolenou v přirodní krajině, mimo ruch a turismus.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Sankt Kathrein am Hauenstein:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 822 - 1'302 m n.m.
Vlast známého básníka Peter Rosegger ('Waldheimat') se nachází zde v nejkrásnější a nejlesnatější oblasti Rakouska. Klidná vesnice s 741 obyvatel, 60 km severně od Graz. V obci: restaurace, krytý bazén, sauna, 4 km. K tomu: lékař 4 km. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Výstava Petra Roseggera, Roseggerův oblíbený kostel. Bazén. Tenis. Rajtování. Rybaření. Letní sáňkařská dráha, Koglhof 25 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Hauereck. 1x sedačková lanovka, 1x vlek, 1x dětský vlek. Celkem 8 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě. Sáňkařské dráhy. Další lyžařská střediska: Alpl 5 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme