• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Gratt-Schlössl ★★★★, Sankt Johann in Tirol

Rakousko, Tyrolsko, Sankt Johann in Tirol

Ubytování v Rakousku, Sankt Johann in Tirol
Číslo objektu: AT6380.100.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.789,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 55 m2, osobité a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní stůl, TV-satelit, rádio a kachlová kamna. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon. Velmi pěkný výhled na hory. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Velká předsíń se šatnou.
Ubytování v Rakousku, Sankt Johann in Tirol

Informace o domě (rezidenci)

St Johann in Tirol: Luxusní apartmány, vkusně, pohodlně, stylově a s láskou zařízené, očekávají vás v tradiční dům s hotelovými službami 'Gratt-Schlössl'. V centru obce, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní nábytek. V domě: restaurace, snídaňová místnost, sauna, solárium, whirlpool, lyžárna, ústřední topení. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Potraviny 300 m, autobusová zastávka, nádraží 50 m, koupaliště, krytý bazén 600 m. Golfové hřiště 10 km, lanová dráha, běžkařské stopy 700 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V domě: posilovna s Kneippovým zařízením. Snídaňový servis. Pochutnejte si na kulinářských dobrotách v domácí originálně zachované jizbičce. Výlety na lyžích, doprovoné vandrování od domu. V létě různé programy (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Sankt Johann in Tirol:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 670 - 1'700 m n.m.
Vklíněný v širokém údolí mezi Kitzbueheler Horn a Wilden Kaiser leží St Johann v Tyrolsku, Kirchdorf a Erpfendorf. Útulné, idylické rekreační středisko, 90 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, noční klub, kino, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Erpfendorf 12x dalši golfové hřiště v okruhu 8 - 50 km. Rajtování. Rybaření. Paragliding, letní sáňkařská dráha, délka 1.5 km. Horské dráhy, 120 km turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Pozoruhodné: vodopády Schleier.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko St. Johann i T.& Oberndorf, počet přepravních zařízení: 17x celkem. Celkem 60 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 275 km, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty 100 km. Umělé kluziště. Skibus. Večerní lyžování, sáňkování při měsíčku, výlety na saních s koňským spřežením. Od pobytu 4 dny platí ski-passy ve Schneewinkel: 55 lyžařských vleků a 170 km sjezdovek.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme