• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu ★★★, Sankt Gilgen

Rakousko, Salzkammergut, Sankt Gilgen

Ubytování v Rakousku, Sankt Gilgen
Číslo objektu: AT5340.330.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.029,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 41 m2, v přízemí, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko (160 cm, v délce 200 cm). 1x malý dětský pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (v délce 190 cm). Malá kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 18 m2. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na jezero, na hory a na krajinu. Velká, slunná terasa zve ke snídani venku. K bytu je z důvodu polohy na svahu 12 schodů. Přístup do dětského pokoje přes ložnici se skříňovým dvojlůžkem. Ručníky k dispozici zdarma.
Ubytování v Rakousku, Sankt Gilgen

Informace o domě (rezidenci)

Tento více-bytový-dům nabízí vynikající výhled na romantické jezero Wolfgangsee a na Schafberg. Živé centrum s veškerou infrastrukturou, jezero a také horská dráha na Zwoelferhorn - vše pohodlně dosažitelné pěšky. 600 m od centra St. Gilgen, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 900 m od jezera. Společné: zahrada. Cesta se schodištěm (12 schodů) k domu. Parkovací místo u domu. Supermarket 1 km, restaurace 500 m, krytý bazén 900 m, jezero ke koupání 'Wolfgangsee' 900 m. Tenis, sportovní centrum 900 m, lanová dráha, kabinková lanovka 500 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Sankt Gilgen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 539 - 1'520 m n.m.
Nádherná krajina, překrásné jezero. Příroda všude, kam oko dohlédne a kdo zná idylické vycházky na břehu jezera, ten se může vyšplhat na Zwoelferhorn, nebo sem dojet lanovkou. Rekreační obec přímo u jezera 'Wolfgangsee', 30 km východně od Salzburg. Krytý bazén.

informace pro letní ubytování

Turistické okružní cesty, panoramatická cesta na Zwoelferhorn, výlety lodí po jezeře Wolfgangsee, nordic-walking, krytý a plážový bazén, škola vodního lyžování. Pláž, vhodné pro děti. Jezero ke koupání. Surfování, škola plachtění. Tenis. 1x kabinková lanovka, turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.

informace pro zimní ubytování

1x kabinková lanovka, 1x vlek. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Metaná. Postalm Skicenter 20 km, Dachstein West, Schischaukel Gaissau/Hintersee. Výlety na saních s koňským spřežením, kuželny, krytý bazén.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme