• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu am Skilift ★★★, Sankt Gilgen

Rakousko, Salzkammergut, Sankt Gilgen

Ubytování v Rakousku, Sankt Gilgen
Číslo objektu: AT5340.310.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.220,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře, útulné zařízení: 1x zkosený velký pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj, 2x lůžko. Zkosený obývací pokoj, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Velký balkon. Zahradní nábytek, lehátka. Velmi pěkný výhled na jezero a na hory. Byt je velkoryse zařízený a s velkým ohledem na detail.
Ubytování v Rakousku, Sankt Gilgen

Informace o domě (rezidenci)

Dvougenerační dům 'am Skilift'. 1 km od centra St. Gilgen, klidná, slunná poloha, 1.2 km od jezera, ve slepé ulici. Společné: zahrada s trávníkem a stromy, louka k odpočinku. Zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Supermarket, restaurace 200 m, krytý bazén 1.2 km, jezero ke koupání 'Wolfgangsee' 1.2 km. Tenis 1.2 km, sportovní centrum 1.2 km, lanová dráha 1 km, vlek 150 m. Po volných loulkách je možnost dojet na lyžích až k domu. Centrum obce a jezero Wolfgangsee jsou dosažitelné 10 min. pěšky.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Sankt Gilgen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 539 - 1'520 m n.m.
Nádherná krajina, překrásné jezero. Příroda všude, kam oko dohlédne a kdo zná idylické vycházky na břehu jezera, ten se může vyšplhat na Zwoelferhorn, nebo sem dojet lanovkou. Rekreační obec přímo u jezera 'Wolfgangsee', 30 km východně od Salzburg. Krytý bazén.

informace pro letní ubytování

Turistické okružní cesty, panoramatická cesta na Zwoelferhorn, výlety lodí po jezeře Wolfgangsee, nordic-walking, krytý a plážový bazén, škola vodního lyžování. Pláž, vhodné pro děti. Jezero ke koupání. Surfování, škola plachtění. Tenis. 1x kabinková lanovka, turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.

informace pro zimní ubytování

1x kabinková lanovka, 1x vlek. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Metaná. Postalm Skicenter 20 km, Dachstein West, Schischaukel Gaissau/Hintersee. Výlety na saních s koňským spřežením, kuželny, krytý bazén.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme