• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Winkl ★★★★, Sankt Gilgen

Rakousko, Salzkammergut, Sankt Gilgen

Ubytování v Rakousku, Sankt Gilgen
Číslo objektu: AT5340.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.005,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 110 m2 na 2 podlažích, stylové a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj, otevřený krb, jídelní kout, TV-satelit, stereo přehrávač a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon, terasa. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Sankt Gilgen

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný dům 'Winkl'. Ve čtvrti Winkl, slunná poloha ve svahu, 800 m od jezera. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s rostlinami a stromy. V domě: ústřední topení, pračka. Příjezd vede až k objektu, v zimě 100 m. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo, garáž. Obchod 3 km, potraviny 3 km, supermarket 2 km, restaurace 800 m, autobusová zastávka 150 m, krytý bazén 3 km, termální bazén 23 km, jezero ke koupání 800 m. Golfové hřiště 15 km, tenis 3 km, visutá lanovka 4 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Sankt Gilgen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 539 - 1'520 m n.m.
Nádherná krajina, překrásné jezero. Příroda všude, kam oko dohlédne a kdo zná idylické vycházky na břehu jezera, ten se může vyšplhat na Zwoelferhorn, nebo sem dojet lanovkou. Rekreační obec přímo u jezera 'Wolfgangsee', 30 km východně od Salzburg. Krytý bazén.

informace pro letní ubytování

Turistické okružní cesty, panoramatická cesta na Zwoelferhorn, výlety lodí po jezeře Wolfgangsee, nordic-walking, krytý a plážový bazén, škola vodního lyžování. Pláž, vhodné pro děti. Jezero ke koupání. Surfování, škola plachtění. Tenis. 1x kabinková lanovka, turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol.

informace pro zimní ubytování

1x kabinková lanovka, 1x vlek. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Metaná. Postalm Skicenter 20 km, Dachstein West, Schischaukel Gaissau/Hintersee. Výlety na saních s koňským spřežením, kuželny, krytý bazén.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme