• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Kreischberg ★★★★, Sankt Georgen ob Murau

Rakousko, Štýrsko, Sankt Georgen ob Murau

Ubytování v Rakousku, Sankt Georgen ob Murau
Číslo objektu: AT8861.150.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.773,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová chata 75 m2 na 2 podlažích, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj, krbová kamna, TV-satelit a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní kout. Vstup na zahradu, na terasu. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x dvoulůžko a 2x místo ke spaní. Koupelna/WC. Balkon, velká terasa 30 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. U dvou možností spaní v pokoji se jedná o lůžka nad sebou.
Ubytování v Rakousku, Sankt Georgen ob Murau

Informace o domě (rezidenci)

St. Lorenzen 6 km od Murau: Pěkná, útulná chata 'Kreischberg'. Klidná, slunná poloha, 300 m od sjezdovek. Společné: krytý bazén (extra). K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka. Terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: restaurace, sauna (extra), solárium (extra). Parkovací místo u domu. Supermarket 1 km, restaurace 100 m, koupaliště 1 km. Golfové hřiště 1 km, tenis 1 km, jízdárna 1 km, visutá lanovka, lyžařská škola, sáňkařská dráha 250 m, běžkařské stopy 300 m, kluziště 500 m. Objekt vhodný pro 4 dospělých a + 2 dětí. Krásný, z masivního dřeva ve venkovském stylu pohodlně zařízený rekreační dům ve čtyřhvězdičkovém zařízeníi s krytým bazénem a wellness v St. Lorenzen. Horské dráhy Kreischberg, místo dění světového mistrovství snowboardu v roce 2003, leží před domovními dveřmi a je dosažitelné pouze minutami pěšky. Hlavní město okresu Murau 6 km.,Rybolov přímo na řece Mur, cca 1 km. Bezpočet turistických a cyklistických cest od domu. Dobrá lyžařská oblast. Vynikající oblast pro houbaře. Vstup do krytého bazénu s vířivým bazénem není v ceně pronájmu. Krytý bazén, sauna, restaurace atd. jsou v době od poloviny dubna do poloviny května a od poloviny října do začátku prosince uzavřeny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Sankt Georgen ob Murau:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 820 - 2'130 m n.m.
Obec St. Lorenzen leží na úpatí hory Kreischberg, uprostřed rekreačního regionu Murau. Klidná vesnice s 1'000 obyvatel, na řehu řeky, 7 km od Murau, 135 km západně od Graz. V obci: supermarket, restaurace, bar, diskotéka, Zážitková pěší turistika, krytý bazén, sauna. Další možnosti. Sáňkařská dráha. Doprava letadlem: letiště Graz (GRZ), Salzburg (SZG).

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, 8 km od obce. Bazén vyhřívaný. Rafting. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření (s povolením). Letní sáňkařská dráha, St Lambrecht 20 km. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Rafting.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Kreischberg, počet přepravních zařízení: 14x celkem. Celkem 46 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, metaná. Další lyžařská střediska: Frauenalpe, Grebenzen, Lachtal. Pořádací místo FIS mistrovství světa snowboardu 2003.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme