• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Sabine ★★★★, Sankt Georgen ob Murau

Rakousko, Štýrsko, Sankt Georgen ob Murau

Ubytování v Rakousku, Sankt Georgen ob Murau
Číslo objektu: AT8861.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.976,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová polovina dvojdomku 85 m2 na 2 podlažích, útulné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna se zimní zahrada, krbová kamna, jídelní kout, TV-satelit, rádio a CD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. Plynové topení. V podkroví: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. E-topení. Velká terasa krytá, jižní orientace a východní orientace. Lehátka, odkládací místnost. Pěkný výhled na sjezdovku. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dřevo (zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Dřevo k topení ve švědských kamnech je k dispozici zdarma. V pokoji se 4 možnostmi spaní jsou 2 samostatná lůžka a 2 lůžka nad sebou. Dětská vysoká židlička s ochranným pásem a ochranné dveřní jištění, vše k dispouzici.
Ubytování v Rakousku, Sankt Georgen ob Murau

Informace o domě (rezidenci)

St. Lorenzen 6 km od Murau: Útulně zařízený rekreační dům stojí v komplexu s lázněmi a krytým bazénem v rekreačním parku St. Lorenzen. Horské dráhy na Kreischberg jsou přímo před domem a jsou dostupné do několika minut chůzí. Možnost rybolovu přímo v řece Mur, cca 1 km. Bezpočet turistických a cyklistických cest od domu. Dobrá lyžařská oblast a také výborná oblast pro houbaření. 18 jamkové golfové hřiště. Wellnes centrum s krytým bazénem a restaurací v rekreačním parku je zavřeno od poloviny dubna do poloviny května a od poloviny října do začátku prosince. Komfortní dvojdomek 'Sabine'. Klidná, slunná poloha, 250 m od sjezdovek. Společné: krytý bazén (extra). K dispozici pouze pro Vás: louka k odpočinku 160 m2. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: lyžárna. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Supermarket 1 km, restaurace 100 m, koupaliště 1 km. Golfové hřiště 1 km, tenis 1 km, jízdárna 1 km, kabinková lanovka, sáňkařská dráha 250 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Sankt Georgen ob Murau:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 820 - 2'130 m n.m.
Obec St. Lorenzen leží na úpatí hory Kreischberg, uprostřed rekreačního regionu Murau. Klidná vesnice s 1'000 obyvatel, na řehu řeky, 7 km od Murau, 135 km západně od Graz. V obci: supermarket, restaurace, bar, diskotéka, Zážitková pěší turistika, krytý bazén, sauna. Další možnosti. Sáňkařská dráha. Doprava letadlem: letiště Graz (GRZ), Salzburg (SZG).

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, 8 km od obce. Bazén vyhřívaný. Rafting. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření (s povolením). Letní sáňkařská dráha, St Lambrecht 20 km. Turistické cesty, horská turistika. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Rafting.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Kreischberg, počet přepravních zařízení: 14x celkem. Celkem 46 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, metaná. Další lyžařská střediska: Frauenalpe, Grebenzen, Lachtal. Pořádací místo FIS mistrovství světa snowboardu 2003.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme