• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Arlberg ★★★★, Sankt Anton am Arlberg

Rakousko, Arlberg, Sankt Anton am Arlberg

Ubytování v Rakousku, Sankt Anton am Arlberg
Číslo objektu: AT6580.100.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.054,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 85 m2, v přízemí, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj, TV-satelit, rádio, CD a DVD. Vstup na zahradu, na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní kout. Sprcha, WC zvlášť. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Sankt Anton am Arlberg

Informace o domě (rezidenci)

Pěkný, útulný dvougenerační dům 'Arlberg', renovovaný. Ve čtvrti St. Jakob, slunná poloha. Společné: zahrada. V domě: lyžárna, ústřední topení, místnost na sušení. K dispozici: sáně. Donáška pečiva na vyžádání. Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, supermarket 2 km, autobusová zastávka 40 m, krytý bazén 5 km. Golfové hřiště 40 km, kabinková lanovka 3 km, zastávka ski-busu 10 m, lyžařská škola 3 km, sáňkařská dráha 3 km, běžkařské stopy 60 m, kluziště 4 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (v ceně). Ski bus do lyžařského střediska St. Anton - alle (every) 15 min. Zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Sankt Anton am Arlberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'304 - 2'811 m n.m.
St Anton je kolébkou alpského lyžování. Odedávna mezinárodním dostaveníčkem lyžařské elity a po snéhu toužících sportovců z celého světa: hovoří se o světovém místu. V St. Anton je směsicí všech tradic s mezinárodním věhlasem, nezapomenutelnou atmosferou a přitažlivým šarmem. Mondénní, proslulá vesnice s 2'580 obyvatel, 100 km západně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, konzerty, kino, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže.

informace pro letní ubytování

Tyrolských večery, koncerty místních kapel, Arlberg-well.com s vnitřním a venkovním bazénem, saunou, fitness centrem, soláriem, masážemi. Arlrock: multifunkční sportovní centrum s lezeckou stěnou, bowlingem, tenisové a squashové kurty. Mezinárodní Express nádraží (Wien-Zurich). Bazén vyhřívaný. Tenis, golfové hřiště. Rybaření. Paragliding, 6x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Ski Arlberg, počet přepravních zařízení: 85x celkem. Sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy ve výšce 1'800 m, zimní turistické cesty 80 km. Skibus (zdarma). 440 km sjezdovek, nejlépe připravených sjezdovek všech obtížností a sportovních poždavků na strmé svahy a sjezdy v hlubokém sněhu..
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme