• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Vogelweiderstrasse ★★★, Salcburk

Rakousko, Salcbursko, Salcburk

Ubytování v Rakousku, Salcburk
Číslo objektu: AT5020.450.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.936,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 46 m2 v 2. patře, komfortní a moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, rádio. Kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Salcburk

Informace o domě (rezidenci)

Pouze 15 minut pěšky od staré části města Salzburgu a náměstí Mirabellplatz. Vícegenerační dům 'Vogelweiderstrasse'. 1.5 km od centra, klidná, slunná poloha. V domě: výtah, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 50 m, supermarket 300 m, obchodní centrum, restaurace 500 m, autobusová zastávka 200 m, nádraží 2 km. Golfové hřiště 15 km. Mc Donalds 500 m. Sklep k uskladnění jízdních kol v domě. Uzamčené parkoviště pro obytné zařízení.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Salcburk:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 425 m n.m.
Hlavní město ve stejnojmenné spolkové zemi, na severním okraji západních Alp. Za celosvětovou proslulost děkuje Salzburg nesrovnatelnému kouzlu vzhledu svého města, krajinné kráse svého okolí a proslulostí, že se zde v roce 1756 narodil Wolfgang Amadeus Mozart. Salzburg není jenom mozartovým městem, ale je proslulý také salzburskými slavnostmi. Na základě jedinečné kráse a celistvosti obrazu města, je uznané UNESCEM jako 'světové dědictví ('Weltkulturerbe'). Významné město s 146'500 obyvatel. V obci: nákupní středisko, konzerty, muzeum, pamětihodnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty, horolezectví. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Zima začíná hned před branami města. Lyžařské středisko Koppl, Krispl, Gaissau, 30 km, počet přepravních zařízení: 9x celkem. 3x sedačkové lanovky, 6x vleky. Celkem 40 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Přírodní kluziště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme