• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Althofenstraße ★★★, Salcburk

Rakousko, Salcbursko, Salcburk

Ubytování v Rakousku, Salcburk
Číslo objektu: AT5020.280.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.180,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 60 m2 v 4. patře, světlé, pěkné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV a stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Malá kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled do dálky na hory. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Salcburk

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Althofenstraße'. Ve čtvrti Lehen 2 km od centra Salzburg (Getreidegasse), klidná, slunná poloha. Společné: pozemek. V domě: výtah. Parkovací místo (omezený počet míst) u domu, veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 100 m, restaurace 200 m, autobusová zastávka 'Schule Lehen' 200 m, nádraží 'Salzburg HBF' 1.1 km, park 'Lehener Park' 50 m. Atrakce v blízkosti: Getreidegasse, Mirabellplatz, Domplatz.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Salcburk:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 425 m n.m.
Hlavní město ve stejnojmenné spolkové zemi, na severním okraji západních Alp. Za celosvětovou proslulost děkuje Salzburg nesrovnatelnému kouzlu vzhledu svého města, krajinné kráse svého okolí a proslulostí, že se zde v roce 1756 narodil Wolfgang Amadeus Mozart. Salzburg není jenom mozartovým městem, ale je proslulý také salzburskými slavnostmi. Na základě jedinečné kráse a celistvosti obrazu města, je uznané UNESCEM jako 'světové dědictví ('Weltkulturerbe'). Významné město s 146'500 obyvatel. V obci: nákupní středisko, konzerty, muzeum, pamětihodnosti.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Tenis, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty, horolezectví. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Zima začíná hned před branami města. Lyžařské středisko Koppl, Krispl, Gaissau, 30 km, počet přepravních zařízení: 9x celkem. 3x sedačkové lanovky, 6x vleky. Celkem 40 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Přírodní kluziště.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme