• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Troadkasten ★★★, Ried im Innkreis

Rakousko, Horní Rakousko, Ried im Innkreis

Ubytování v Rakousku, Ried im Innkreis
Číslo objektu: AT4910.100.1

Ubytování pro 9 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.125,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová chata 120 m2 na 3 podlažích, stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní kout, TV-satelit, video, rádio a kachlová kamna. Vstup na terasu, k zahradnímu sezení. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (venkovní schodiště) 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x pohovka, 1x dvoulůžko a TV-satelit. V podkroví: (venkovní schodiště) 1x pokoj, 1x pohovka, 1x dvoulůžko, umyvadlo, WC zvlášť a TV-satelit. Balkon, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena. Pozor prosím: Strmé venkovní schodiště. Vzhledem k původnímu charakteru domu jsou vstupní dveře a stropy nízké.
Ubytování v Rakousku, Ried im Innkreis

Informace o domě (rezidenci)

Neuhofen 3 km od Ried: Starý, historický dřevěný dům 'Troadkasten', z 17. století, renovovaný v roce 2013. Na kraji obce, přímo u potoka, v zeleni. Společné: pozemek 1'000 m2, zahrada, louka k odpočinku. Gril, grilovací kout, dětské hřiště. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 500 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 1 km, koupaliště 1 km, krytý bazén 1 km. Tenis, běžkařské stopy 500 m, kluziště 2 km. Zde bydlíte v krajině TROADKASTL-LANDL, před branami historického okresního města Ried, v kraji řeky Inn a přesto jako na horské pastvině, v jedné ze čtyř 350 roků staré obilní sýpce, která byla s láskou restaurovaná, velice pohodlně zařízená a změněna na komfortní rekreační domy! Možnost pronájmu dětských jízdních kol a dětských sedaček. Početné turistické cesty v krásném okolí vedou přímo kolem domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Ried im Innkreis:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 430 m n.m.
Historické, rušné město, ve vnitrozemí, centrálni poloha, 70 km severo-východně od Salzburg, 60 km jižně od Passau. Krytý bazén, fitness-centrum, léčebné kúry. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti. Tradiční koňský trh (Rieder Pferdemarkt) je počinem pro čas jara.,K obdivování jsou díla malířské rodiny Schwanthal, které jsou k vidění v museu a ve farním kostele.

informace pro letní ubytování

Tenis. Fitnessparcour. Turistické cesty. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Bežkařské tratě. Bruslařská hala.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme