• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Rosskopf ★★★, Rauris

Rakousko, Salcbursko, Rauris

Ubytování v Rakousku, Rauris
Číslo objektu: AT5661.250.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.537,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích, útulné zařízení se dřevem: vstup. Velká obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní kout. Koupelna/WC. V horním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj, TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. WC zvlášť. Balkon, terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování v Rakousku, Rauris

Informace o domě (rezidenci)

Bucheben 7 km od Rauris: Starý, pěkný selský dům 'Rosskopf', 2-podlažní, z 19. století. Osada s 4 domy, slunná poloha. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod, restaurace, autobusová zastávka 500 m, koupaliště 7 km, krytý bazén 24 km. Golfové hřiště 20 km, tenisová hala 7 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 10 m, sedačková lanovka 7 km, lyžařské centrum 7 km, lyžařská škola 7 km, běžkařské stopy 3 km. Atrakce v blízkosti: Stadt Salzburg 100 km, Eisriesenwelt Werfen 50 km. Známá jezera v okolí: Zeller See 20 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Rauris:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 950 - 2'200 m n.m.
Údolí Raurisertal na úpatí hory Sonnblick, vklíněné uprostřed národního parku Hohe Tauern, nabízí jak v létě, tak i v zimě mnoho možností. V zimě malá přehledná lyžařská oblast s rozličnými sjezdovkami uspokojí každého lyžaře i snowboardisty. Zázračný ráj Rauriser Hochalmbahn, nebo jedinečné Kolm-Saigurn patří k prvotřídním výletním cílům v krajině Salzburg. Početná kulturní vystoupení a bohatý program výletů: do Mozartova města Salzburg, do Solnohradska, k hoře Grossglockner, k vodopádům Krimmler Wasserfaelle, nebo do ledovcové oblasti Kaprun. Mondénní rekreační obec s 3'018 obyvatel, v údolí, 28 km východně od Zell am See, 90 km jižně od Salzburg. Veškeré služby v místě. Krytý bazén.

informace pro letní ubytování

Bazén. Rafting. Tenis (6x venkovní kurt). Minigolf. Rajtování. Rybaření. 250 km turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol. Nordic Walking a běžkařské stopy. Pozorovatelna dravých ptáků, střelnice, Parcour, rýžování zlata.

informace pro zimní ubytování

8x kabinkové lanovky, 1x sedačková lanovka, 6x vleky. Celkem 25 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, škola snowboardingu. Bežkařské tratě celkem v délce 48 km, zimní turistické cesty 35 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, metaná, tenisová hala (2x kurt), squash. Skibus (zdarma). Sněhové-safari.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme