• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Reineke ★★★, Ramsau am Dachstein

Rakousko, Štýrsko, Ramsau am Dachstein

Ubytování v Rakousku, Ramsau am Dachstein
Číslo objektu: AT8972.400.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.043,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 90 m2 v 1. patře, útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo a sprcha. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko, umyvadlo a sprcha. Vstup na balkon. Obývací pokoj, TV-satelit. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní kout. WC zvlášť. 2x balkon, jižní orientace a severní orientace. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Ramsau am Dachstein

Informace o domě (rezidenci)

Ramsau: Dvougenerační dům 'Reineke'. 5 km od centra Schladming, klidná, slunná poloha. Společné: louka k odpočinku. Zahradní nábytek, gril. Parkovací místo. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3 km. Jízdárna 100 m, visutá lanovka 6 km, zastávka ski-busu 300 m, běžkařské stopy 30 m. Krásný výhled na okolní svět hor.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Ramsau am Dachstein:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 750 - 2'863 m n.m.
Historická oblast hor na Enns leží centrálně v oblasti Dachstein-Tauern, vklíněná mezi příkrým vápencovým pohořím masivu Dachstein a prahorninou Schladminger Tauern (schladminské Taury). Místo světového mistrovství v lyžování v roce 1982 a 2013. Do této oblasti patří obce Groebming (18 km), Haus (6 km), Aich (11 km), Ramsau (7 km) a Mandling (11 km). Známé rekreační středisko, 100 km jiho-východně od Salzburg. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium.

informace pro letní ubytování

Rekreační region nabízí celou řadu letních sportů. Schladming: jezero ke koupání, 8 km od obce. Bazén vyhřívaný. Kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Haus i. Ennstal. Rajtování. Rybaření. Letní lyžování. Letní sáňkařská dráha, Hochwurzen 3 km. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty. Využijte nabídky letní karty a jejích četných výhod: zdarma využívání lanovek, ledovec Dachstein, vlak a autobus, vstup do bazénů, jezer a muzeí, zábavní parky, dětské, rodinné a turistické programy (Platí pouze pro některé rekreační objekty. Nabízí pouze ty objekty, u kterých je informace o kartě uvedena v popisu domu).

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Dachstein-Tauern, počet přepravních zařízení: 86x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě celkem v délce 25 km, zimní turistické cesty 40 km. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Lyžařská oblast Schladming Dachastein-Tauern je členem lyzařského svazu Amade (270 lanovek a 860 km sjezdovek). Ráj pro běžkaře Ramsau-Dachstein (300 km tratí) je vzálen 7 km. Schladming je výchozím míste, alpského lyžování-WM 2013!
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme