• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Tauernblick ★★, Radstadt

Rakousko, Salcbursko, Radstadt

Ubytování v Rakousku, Radstadt
Číslo objektu: AT5550.100.1

Ubytování pro 31 osob, k dispozici 11 pokojů z toho je 10 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 68.694,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

11-pokojový dům 350 m2 na 3 podlažích, částéčně zkosený, útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a stereo přehrávač. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, umyvadlo. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar), podávací okénko, jídelní kout. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x pohovka, 1x dvoulůžko a umyvadlo. 1x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha, 2x WC zvlášť. V podkroví: 1x zkosený pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a umyvadlo. 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní kout, TV-satelit a stereo přehrávač. Koupelna, WC zvlášť. 2x balkon. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obytná jídelna pro 27 osob. V podkroví jsou 2 malé zkosené herny pro malé (cca 1,20 m výška) s matracemí k dovádění. Mimoto jsou ve sklepě domu velkorysé odstavné prostory a party-místnost se 2 pohovkami, rohovou lavicí a 2 stoly včetně sterea.
Ubytování v Rakousku, Radstadt

Informace o domě (rezidenci)

Radstadt 4 km od Altenmarkt: Vychutnejte klid s výhodnou slunnou polohou mezi Radstadt (3 km) a Obertauern (13 km) útulná chalupa 'Tauernblick', 3-podlažní, obklopen stromy a loukami. Mimo obec, slunná poloha ve svahu. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada 900 m2, louka k odpočinku. Zahradní nábytek, gril. V domě: lyžárna, ústřední topení, pračka. Donáška pečiva a donáška nápojů na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Supermarket 2 km, restaurace 700 m. Zastávka ski-busu 700 m. Pozor prosím: auto doporučeno. Lyžařský bus Radstadt zdarma, lyžařský bus Obertauern za poplatek.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Radstadt:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 856 - 2'140 m n.m.
Potěšení, odpočinek a zábava ve sportovním regionu Flachau - Altenmarkt - Zauchensee - Radstadt a v domovském regionu lyžařské legendy Hermanna Maiera. Bydlíte uprostřed slavného lyžařského světa Amadé. Útulné, vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko, 60 km jižně od Salzburg. V obci: bar, diskotéka, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Rekreační region Vám nabízí jezero ke koupání. Tenis (8x venkovní kurt), golfové hřiště 18 jamek, Radstadt 10 km. Rajtování. Rybaření. Paragliding, letní sáňkařská dráha, délka 800 m. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

860 km sjezdovek. Lyžařské středisko Skiverbund Amadé, počet přepravních zařízení: 270x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 260 km, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme