• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Feichtinger ★★★, Priggliz

Rakousko, Dolní Rakousko, Priggliz

Ubytování v Rakousku, Priggliz
Číslo objektu: AT2640.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.365,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích, světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar), jídelní kout, TV, TV-satelit, plochá obrazovka, kachlová kamna a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. V podkroví: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko a 1x místo ke spaní. Dřevěné podlahy. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Priggliz

Informace o domě (rezidenci)

Prigglitz: Pěkný, útulný rodinný dům 'Feichtinger'. Na kraji obce, slunná, vyvýšená poloha, 10 m od lesa, v zeleni. Společné: přírodní pozemek, louka, přírodní rybník. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. Příjezd (200 m přírodní cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Obchod 3 km, supermarket 3 km, restaurace 1 km, nádraží 'Gloggnitz' 3 km, koupaliště 3 km. Lyžařské centrum 21 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme