• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Silvia ★★★, Pörtschach

Rakousko, Korutany, Pörtschach

Ubytování v Rakousku, Pörtschach
Číslo objektu: AT9210.110.2

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.453,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2, pěkné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj, 1x pohovka, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky). Balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na jezero a na krajinu.
Ubytování v Rakousku, Pörtschach

Informace o domě (rezidenci)

Poertschach: Pěkný, útulný bytový dům 'Silvia'. Na kraji obce, klidná, slunná poloha ve svahu, 600 m od jezera. Společné: pozemek, zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, terasa, zahradní nábytek. V domě: snídaňová místnost, slunná terasa, ústřední topení. Snídaně na vyžádání. Parkovací místo u domu. Potraviny 600 m, restaurace 400 m, autobusová zastávka 150 m, koupaliště 700 m, zátoka ke koupání 600 m. Golfové hřiště 3.5 km, tenis 500 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Pörtschach:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 450 m n.m.
Jižní poloha rekreační oblasti se svými lázněmi Klagenfurt, Poetschach, Velden a Reifnitz v trojzemí Rakuska, Italie a Slovinska zaručuje příjemné středomořské podnebí. Možnosti sportu a zájmů ve volném čase jsou neomezené a také dlouho do noci se nezhasíná. Známé, rušné lázeňské centrum přímo u jezera Woerthersee. V obci: supermarket, restaurace, bar, diskotéka, kasino, krytý bazén, sauna.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Bazén. Potápění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Velden / Köstenberg 5x dalši golfové hřiště v okruhu. Rajtování. Rybaření. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Cyklistické cesty.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Schleppe Alm. 1x sedačková lanovka, 1x vlek. Sněhový park, halfpipe. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Další lyžařská střediska: Villach 15 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme