• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Enzian ★★★★, Pians

Rakousko, Tyrolsko, Pians

Ubytování v Rakousku, Pians
Číslo objektu: AT6551.110.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.833,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 100 m2 na 2 podlažích, vkusné a útulné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem, umyvadlo a sprcha. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) zkosený obývací pokoj, TV-satelit a rádio. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Terasa 28 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Pians

Informace o domě (rezidenci)

Pians 24 km od Ischgl: Útulný dvougenerační dům 'Enzian', obklopen stromy a loukami. Slunná poloha, 100 m od potoka. Společné: pozemek, ovocná zahrada. Dětské hřiště. V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace, pekárna, autobusová zastávka 600 m, koupaliště 5 km, krytý bazén 16 km. Tenis 200 m, kabinková lanovka 5 km, zastávka ski-busu 600 m, lyžařská škola 5 km, sáňkařská dráha 5 km. Spousta lyžařských středisek v okolí, cca 20 minut jízdy autem (St. Anton, Fiss-Serfaus, Ischgl, atd.).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Pians:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'050 - 2'690 m n.m.
Region nabízí nejkrásnější lyžařské oblasti Alp, které přitahují mezinárodní publikum vitalitou své Apre-ski-kultury, která začíná po západu slunce a končí se slunce východem. Velice přijemná místa Kappl a See leží v přední části údolí Paznautal. Pulzující obec Ischgl je střediskem celého údolí. Proslulé rekreační středisko, 102 km jiho-západně od Innsbruck. V obci: potraviny, pekařství, restaurace, diskotéka, noční klub, krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Centrum Silvretta s bazénem, bowlingem, saunou a masážemi v Ischgl. Bazén. Kánoe, rafting. Tenis. Rybaření. Paragliding, 4x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Silvretta Arena (Ischgl/Samnau): 40 vleků, 210 km sjezdovek, Halfpipe. Horské dráhy Kappl: 8 vleků, 40 km sjezdovek, osvětlená přírodní sáňkařská dráha, Sunny Mountain dětský zábavní park v 1830 m n.m. Horské dráhy See: 8 vleků, 30 km sjezdovek, snowpark, noční lyžování lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Skibus. Typ: Slevy - 20 % - při zapůjčení lyží a snowboardů, možnost objednat online pod 'www.sporthuber.at/interhome'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme