• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Arlbergblick ★★, Pettneu am Arlberg

Rakousko, Arlberg, Pettneu am Arlberg

Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg
Číslo objektu: AT6574.500.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 25.538,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 150 m2 na 3 podlažích, útulné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna, jídelní kout, TV-satelit, rádio a kachlová kamna. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní stůl, jídelní kout a kamna na dřevo. Sprcha, WC zvlášť. Topení dřevem. V horním patře: 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. 1x pokoj s dvoulůžkem. Bidet, koupelna/sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/bidet/WC. E-topení. Malý balkon, zahrada. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Nádherný výhled do údolí. K dispozici: pračka, dětská postýlka, dřevo (zdarma). Obývací pokoj je útulná místnost. Dům je vhodný především pro 2 rodiny.
Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg

Informace o domě (rezidenci)

Strengen 15 km od St. Anton: Útulný, stylový dům 'Arlbergblick', obklopen loukami. Nad Strengen, osada Unterverill, klidná, slunná poloha ve svahu. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 300 m2 trávníkem a květinami, louka k odpočinku. Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V domě: lyžárna. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 2.5 km, restaurace 2.5 km, autobusová zastávka 1.2 km, koupaliště 11 km, krytý bazén 11 km. Golfové hřiště 18 km, tenis 5 km, kabinková lanovka 15 km, lyžařské centrum 15 km, lyžařská škola 11 km, sáňkařská dráha 11 km, běžkařské stopy 3 km. Pekař přináší pečivo v úterý a v pátek. Rozmanité turistické a lyžařské možnosti přímo od domu. Různé turistické a lyžařské trasy přímo od domu. Vhodné zejména pro motocyklisty, garážové stání je k dispozici v létě.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obce Pettneu a Flirsch v romantickém údolí Stanzertal, pouze několik kilometrů východně od světoznámé lyžařské arény Arlberg (Pettneu 5 km, Flirsch 12 km od St. Anton am Arlberg). Vedle nedotknuté přírody nabízí Pettneu mnoho zábavních a sportovních možností. Krytý bazén s vlnobitím, sauna, solarium, kuželna, jízdárna, kurzy pečeníchleba, dobrodružství v přírodě. Cílová stanice: Pettneu am Arlberg.

informace pro letní ubytování

Pettneu je výchozí bod pro turistiku a horské tůry v Lechtaler Alpen a Ferwallalpen (cca 400 km turistických cest). Cyklo- a horská cyklistika, rafting, létání na větroni, tenis, rybaření.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská aréna Arlberg (85 lanovek a vleků, 260 km preparovaných sjezdovek) vše lehce dosažitelné. Zdarma lyžařský bus do St Anton am Arlberg. Pettneu sám nabízí pro rodiny příjemnou oblast s 15 km sjezdovek, 4 pomoci stoupání a snowboard zábavni park. Sáňkařská dráha. 40 km preparovaných lyžařských stop v na sníh jisté oblasti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme