• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Silke ★★★, Pettneu am Arlberg

Rakousko, Arlberg, Pettneu am Arlberg

Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg
Číslo objektu: AT6574.245.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 8.154,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojové studio 20 m2, v přízemí, vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Podlahové topení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg

Informace o domě (rezidenci)

Pettneu 5 km od St. Anton am Arlberg: Moderní chata 'Silke'. Na kraji obce, klidná poloha, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku. V domě: lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Příjezd (10 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, supermarket 3 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 6 km, krytý bazén 1.5 km. Kabinková lanovka 5 km, půjčovna lyží 1 km, lyžařská škola 5 km, běžkařské stopy 1.5 km, dětské hřiště 1.5 km. Turistické oblasti Jakobsweg 100 m. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obce Pettneu a Flirsch v romantickém údolí Stanzertal, pouze několik kilometrů východně od světoznámé lyžařské arény Arlberg (Pettneu 5 km, Flirsch 12 km od St. Anton am Arlberg). Vedle nedotknuté přírody nabízí Pettneu mnoho zábavních a sportovních možností. Krytý bazén s vlnobitím, sauna, solarium, kuželna, jízdárna, kurzy pečeníchleba, dobrodružství v přírodě. Cílová stanice: Pettneu am Arlberg.

informace pro letní ubytování

Pettneu je výchozí bod pro turistiku a horské tůry v Lechtaler Alpen a Ferwallalpen (cca 400 km turistických cest). Cyklo- a horská cyklistika, rafting, létání na větroni, tenis, rybaření.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská aréna Arlberg (85 lanovek a vleků, 260 km preparovaných sjezdovek) vše lehce dosažitelné. Zdarma lyžařský bus do St Anton am Arlberg. Pettneu sám nabízí pro rodiny příjemnou oblast s 15 km sjezdovek, 4 pomoci stoupání a snowboard zábavni park. Sáňkařská dráha. 40 km preparovaných lyžařských stop v na sníh jisté oblasti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme