• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Silke ★★★, Pettneu am Arlberg

Rakousko, Arlberg, Pettneu am Arlberg

Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg
Číslo objektu: AT6574.245.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.735,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 42 m2, v přízemí, vkusné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba), jídelní stůl. Sprcha/WC. Terasa, 25 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Soukromý vstup, vhodné pro alergiky.
Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg

Informace o domě (rezidenci)

Pettneu 5 km od St. Anton am Arlberg: Moderní chata 'Silke'. Na kraji obce, klidná poloha, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku. V domě: lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Příjezd (10 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 1.5 km, supermarket 3 km, restaurace 200 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží 6 km, krytý bazén 1.5 km. Kabinková lanovka 5 km, půjčovna lyží 1 km, lyžařská škola 5 km, běžkařské stopy 1.5 km, dětské hřiště 1.5 km. Turistické oblasti Jakobsweg 100 m. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obce Pettneu a Flirsch v romantickém údolí Stanzertal, pouze několik kilometrů východně od světoznámé lyžařské arény Arlberg (Pettneu 5 km, Flirsch 12 km od St. Anton am Arlberg). Vedle nedotknuté přírody nabízí Pettneu mnoho zábavních a sportovních možností. Krytý bazén s vlnobitím, sauna, solarium, kuželna, jízdárna, kurzy pečeníchleba, dobrodružství v přírodě. Cílová stanice: Pettneu am Arlberg.

informace pro letní ubytování

Pettneu je výchozí bod pro turistiku a horské tůry v Lechtaler Alpen a Ferwallalpen (cca 400 km turistických cest). Cyklo- a horská cyklistika, rafting, létání na větroni, tenis, rybaření.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská aréna Arlberg (85 lanovek a vleků, 260 km preparovaných sjezdovek) vše lehce dosažitelné. Zdarma lyžařský bus do St Anton am Arlberg. Pettneu sám nabízí pro rodiny příjemnou oblast s 15 km sjezdovek, 4 pomoci stoupání a snowboard zábavni park. Sáňkařská dráha. 40 km preparovaných lyžařských stop v na sníh jisté oblasti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme