• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Karl ★★★, Pettneu am Arlberg

Rakousko, Arlberg, Pettneu am Arlberg

Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg
Číslo objektu: AT6574.200.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.029,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 62 m2, v přízemí, komfortní a útulné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), 1x vysunovací lůžko, jídelní kout a TV-satelit. WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. Zahradní sezení. Pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Byt je ideální pro alergetiky, protože zde nejsou žádné koberce.
Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg

Informace o domě (rezidenci)

Pettneu am Arlberg 6 km od St. Anton: Komfortní dvougenerační dům 'Karl', rok výstavby 2003. 400 m od centra Pettneu, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: ústřední topení, pračka (společné, extra), sušák lyžařských bot. Výměna ručníků 1x týdně. Donáška pečiva, donáška nápojů a snídaně na vyžádání na vyžádání. Parkovací místo (kryté, omezený počet míst). Obchod 100 m, potraviny 400 m, restaurace, koupaliště, krytý bazén 100 m. Sportovní centrum 100 m, kabinková lanovka 5 km, zastávka ski-busu 50 m, sáňkařská dráha 400 m, běžkařské stopy 50 m. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Letní sáňkařská dráha 400 m. Trampolína ke společnému užívání. Na zahradě malí králíčci. Cyklistické a pěší stezky od domu. Majitel domu jednou týdně pořádá grilovací večer a doprovodné procházky. Cestovat a šetřit: V ceně je denní používání nového vířivého bazénu v Pettneu (100 m), květen, říjen, listopad je z důvodu revizních prací zavřeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obce Pettneu a Flirsch v romantickém údolí Stanzertal, pouze několik kilometrů východně od světoznámé lyžařské arény Arlberg (Pettneu 5 km, Flirsch 12 km od St. Anton am Arlberg). Vedle nedotknuté přírody nabízí Pettneu mnoho zábavních a sportovních možností. Krytý bazén s vlnobitím, sauna, solarium, kuželna, jízdárna, kurzy pečeníchleba, dobrodružství v přírodě. Cílová stanice: Pettneu am Arlberg.

informace pro letní ubytování

Pettneu je výchozí bod pro turistiku a horské tůry v Lechtaler Alpen a Ferwallalpen (cca 400 km turistických cest). Cyklo- a horská cyklistika, rafting, létání na větroni, tenis, rybaření.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská aréna Arlberg (85 lanovek a vleků, 260 km preparovaných sjezdovek) vše lehce dosažitelné. Zdarma lyžařský bus do St Anton am Arlberg. Pettneu sám nabízí pro rodiny příjemnou oblast s 15 km sjezdovek, 4 pomoci stoupání a snowboard zábavni park. Sáňkařská dráha. 40 km preparovaných lyžařských stop v na sníh jisté oblasti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme