• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Sieglinde ★★★, Pettneu am Arlberg

Rakousko, Arlberg, Pettneu am Arlberg

Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg
Číslo objektu: AT6574.175.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 26.674,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 110 m2 v 1. patře, útulné zařízení: vstup. 3x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, sprcha/WC a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha a TV-satelit. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka), jídelní kout. WC zvlášť. 2x balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg

Informace o domě (rezidenci)

Pettneu 6 km od St. Anton: Útulný vícegenerační dům 'Sieglinde'. Klidná, slunná poloha ve svahu. Společné: zahrada. Zahradní nábytek. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace, pekárna 250 m, autobusová zastávka 400 m, nádraží 'St. Anton' 7 km, krytý bazén 1.2 km. Od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m, lyžařské centrum 6 km, půjčovna lyží 150 m, zastávka ski-busu 220 m, běžkařské stopy 1.2 km. Pozor prosím: skibus zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obce Pettneu a Flirsch v romantickém údolí Stanzertal, pouze několik kilometrů východně od světoznámé lyžařské arény Arlberg (Pettneu 5 km, Flirsch 12 km od St. Anton am Arlberg). Vedle nedotknuté přírody nabízí Pettneu mnoho zábavních a sportovních možností. Krytý bazén s vlnobitím, sauna, solarium, kuželna, jízdárna, kurzy pečeníchleba, dobrodružství v přírodě. Cílová stanice: Pettneu am Arlberg.

informace pro letní ubytování

Pettneu je výchozí bod pro turistiku a horské tůry v Lechtaler Alpen a Ferwallalpen (cca 400 km turistických cest). Cyklo- a horská cyklistika, rafting, létání na větroni, tenis, rybaření.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská aréna Arlberg (85 lanovek a vleků, 260 km preparovaných sjezdovek) vše lehce dosažitelné. Zdarma lyžařský bus do St Anton am Arlberg. Pettneu sám nabízí pro rodiny příjemnou oblast s 15 km sjezdovek, 4 pomoci stoupání a snowboard zábavni park. Sáňkařská dráha. 40 km preparovaných lyžařských stop v na sníh jisté oblasti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme