• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Werner ★★★★, Pettneu am Arlberg

Rakousko, Arlberg, Pettneu am Arlberg

Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg
Číslo objektu: AT6574.170.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.807,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový byt 120 m2 v 2. patře, útulné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC a TV-satelit. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Velký balkon. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Při rezervaci přistýlky budete mít k dispozici kompletní dvoulůžkový pokoj v bytě.
Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg

Informace o domě (rezidenci)

Pettneu 6 km od St Anton: Útulný dům 'Werner'. Na kraji obce, 400 m od centra, klidná, slunná poloha. Společné: louka. Zahradní sezení. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace, autobusová zastávka 350 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 1 km. Tenis 1 km, sportovní centrum 1 km, visutá lanovka 5 km, kabinková lanovka 5 km, zastávka ski-busu 200 m, lyžařská škola 1 km, běžkařské stopy 500 m, kluziště 1 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska St. Anton zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Pettneu am Arlberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Obce Pettneu a Flirsch v romantickém údolí Stanzertal, pouze několik kilometrů východně od světoznámé lyžařské arény Arlberg (Pettneu 5 km, Flirsch 12 km od St. Anton am Arlberg). Vedle nedotknuté přírody nabízí Pettneu mnoho zábavních a sportovních možností. Krytý bazén s vlnobitím, sauna, solarium, kuželna, jízdárna, kurzy pečeníchleba, dobrodružství v přírodě. Cílová stanice: Pettneu am Arlberg.

informace pro letní ubytování

Pettneu je výchozí bod pro turistiku a horské tůry v Lechtaler Alpen a Ferwallalpen (cca 400 km turistických cest). Cyklo- a horská cyklistika, rafting, létání na větroni, tenis, rybaření.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská aréna Arlberg (85 lanovek a vleků, 260 km preparovaných sjezdovek) vše lehce dosažitelné. Zdarma lyžařský bus do St Anton am Arlberg. Pettneu sám nabízí pro rodiny příjemnou oblast s 15 km sjezdovek, 4 pomoci stoupání a snowboard zábavni park. Sáňkařská dráha. 40 km preparovaných lyžařských stop v na sníh jisté oblasti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme