• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Steindwald ★★★★, Obertauern

Rakousko, Salcbursko, Obertauern

Ubytování v Rakousku, Obertauern
Číslo objektu: AT5562.100.1

Ubytování pro 10 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.003,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: vstup. 1x velký pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Sprcha. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu, na balkon. 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Dům byl nově zařízen v roce 2008. K relaxaci se nabízí infračervená kabina a bazén s vířivkou. Dřevo do kamen je zdarma.
Ubytování v Rakousku, Obertauern

Informace o domě (rezidenci)

Untertauern 7 km od Obertauern: Užijte si Vaši dovolenou v tomto komfortně zařízeném domě, který stojí v blízkosti několika špičkových rakouských lyžařských středisek. Moderní, komfortní rodinný dům 'Steindwald', rok výstavby 1998, renovovaný. 8 km od centra Radstadt, 18 km od centra Flachau, mimo obec, 1.5 km od centra Untertauern, 7 km od sjezdovek, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2 s trávníkem a rostlinami, louka k odpočinku. Terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: sauna, ústřední topení, pračka, sušička. Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo u domu, garáž. Potraviny 4 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 200 m, koupaliště 6 km, krytý bazén 6 km. Golfové hřiště 6 km, kabinková lanovka 8 km, zastávka ski-busu 200 m, lyžařská škola 8 km, dětská lyžařská škola 8 km, dětská mateřská školka 8 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Altenmarkt Zauchensee 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Tento dům leží velmi blízko lyžařského střediska Obertauern (výborné sněhové podmínky od konce listopadu do začátku května ). Sportovní středisko Amadé a lyžařské středisko Schladming se svými 875 km lyžařských sjezdovek jsou velmi dobře dostupné autem. Tento dům je ideálním místem pro letní i zimní dovolenou s bohatou nabídkou sportvoních aktivit. Krásné zahrady k relaxaci a odpočinku. V okolí snadno dostupná golfová hřiště. Kabinková sauna s infračerveným zářením. K dispozici sušárna lyžařské obuvi.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Obertauern:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'700 - 2'526 m n.m.
Chcete zažít čistou radost ze zimy, zatímco jinde ještě nespadla první sněhová vločka nebo už poslední sníh roztál! Obertauern je místo s nejvíce sněhem v Alpách a to znamená, že má ideální podmínky od konce listopadu do začátku května! Na vrcholu Obertauern to není jen zimní sen. Také v létě je zde nezapomenutelná přírodní podívaná. Každý, kdo chce uniknout shonu každodenního života a ruchu města, zde najde hodně odpočinku, relaxace a samozřejmě spoustu pestrosti. Obertauern hýčká celou rodinu bohatou nabídkou pro volný čas. Tam uvidíte, že úplně nahoře máte mnohem blíž ke štěstí. Známá, idylická rekreační obec, 65 km jižně od Salzburg. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, diskotéka, večerní zábava, krytý bazén. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Bazén 15 km. Tenis. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty. Jedinečná krajina kolem Obertauern. Užijte si snové hory Obertauern po nesčetných turistických stezkách v okolí regionu (více než 100 km). Čarovná přírodní podívaná vás čeká u vodopádu Johanneswasserfall. Na horlivé objevitele v Obertauern čeká spousta salaší a horských pastvin. Cestování, horolezectví, golf, vyjížďky na koních nebo jen poslouchat horské ticho. V létě - prázdninový ráj pro celou rodinu. Ať už hledáte putování, horolezení nebo sportovní výzvy - nabídka je tak pestrá jak si jen můžete přát: golf, paraglaiding, jízda na koni, rybaření, rafting, kanoistika a mnoho dalších atrakcí na Vás čekají.

informace pro zimní ubytování

Obertauern je lyžařský areál v Alpách zaručující sníh. Perfektní podmínky od konce listopadu až na začátek května! Uprostřed fantastických hor Solnohradska, mezi 1.740 a 2.526 m, očekávejte zde 1. kabinová lanovka, 19. sedačkových lanovek a 6 lyžařských vleků. Kolem 100 km snových sjezdovek a 26 km běžkařských stop. Vzrušující noční život, moderní hotelový komfort s Top-Wellness a Fitness nabídkou. Nádherná a ničím nerušená dovolenková nálada.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme