• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Rötenspitze ★★★, Obernberg

Rakousko, Tyrolsko, Obernberg

Ubytování v Rakousku, Obernberg
Číslo objektu: AT6157.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.250,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Rötenspitze', 3-pokojový řadový dům 74 m2, prostorné a světlé, útulné zařízení: velký vstup. Místnost na zavazadla. V horním patře: galerie, jídelní kout. Obývací pokoj, krbová kamna a TV-satelit. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl, rádio. WC zvlášť. Ve 2. patře: galerie. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Sprcha/WC. Velký balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, balkónový nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů. Parkování, garáž u domu. Vhodné pro rodiny.
Ubytování v Rakousku, Obernberg

Informace o domě (rezidenci)

Obernberg: Velký třígenerační dům 'Rötenspitze', 3-podlažní. Klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: velká zahrada, louka. Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. K dispozici: sáně. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu, garáž. Obchod 5.5 km, nádraží 15 km. Kabinková lanovka 15 km, lyžařské centrum 15 km, lyžařské sjezdovky 15 km, běžkařské stopy 10 m, kluziště 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Innsbruck 40 km, Kristallwelten Wattens 50 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Bergeralm 15 km, Stubaier Gletscher 50 km. Známá jezera v okolí: Obernbergersee. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz. Skibus zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Obernberg:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 900 - 2'113 m n.m.
Wipptal je jedno z nejkrásnějších Alpských údolí. Skládá se z 11 obcí zcela odlišných rysů. Zde můžete prozkoumat různorodost tohoto tyrolského rekreačního regionu, s obcemi Matrei, Steinach a Gries, jakožto údolí Obernbergtal. Nedotčená příroda, mnoho turistických a horolezeckých stezek, stejně jako krásné trasy pro horská kola zvou milovníky přírody. Jedny z největších modřínových lesů Tyrolska. Jezero Obernbergersee (asi 1600 m n. m.) Vás láká k odpočinku. Smaragdově zelená voda je příliš studená ke koupání, ale s loďkou můžete největší přírodní jezero Stubaiských Alp prozkoumat. Rekreační středisko, 24 km jižně od Innsbruck. Bar, diskotéka, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Steinach-Bergeralm s vodním zábavním světem 'Baerenbachl' (přírodní vodní naučná stezka), kabinová lanovka a dvojsedadlový vlek pro letní turistiku. Vodní sporty - Steinach. Bazén. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Rinn 25 km. Rybaření. Letní lyžování, Stubaital 35 km. Paragliding, 4x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Steinach-Bergeralm, počet přepravních zařízení: 6x celkem. Celkem 23 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě celkem v délce 90 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Bruslařská hala, metaná, tenisová hala. Skibus (zdarma). Noční lyžování 3 x týdně na 7 km. Neupravené svahy k lyžování na Nösslachjoch.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme