• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Loyaweg ★★★, Oberau

Rakousko, Tyrolsko, Oberau

Ubytování v Rakousku, Oberau
Číslo objektu: AT6311.230.1

Ubytování pro 3 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.474,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 52 m2 v 1. patře, vkusné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka (v délce 200 cm), jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Oberau

Informace o domě (rezidenci)

Oberau: Pěkný selský dvůr 'Loyaweg'. Na kraji obce, klidná, slunná, vyvýšená poloha, v zeleni. Společné: pozemek. V domě: ústřední topení. Donáška pečiva. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, restaurace 1 km. Lyžařské centrum 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Oberau:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 828 - 1'903 m n.m.
Romantické horské údolí Wildschoenau se čtyřmi farnostmi Niederau, Oberau, Auffach a Thierbach leží v srdci kitzbuehlskýc Alp malá, útulná rekreační zástavba, idilická poloha, 60 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti. Auffach a Thierbach leží poněkud níže k údolí.,Cestovat a šetřit: v obchodě 'Sport 2000 Sandbichler' v Oberau dostanou hosté Interhomu až 10 % slevu při pronájmu a servisu sportovního vybavení! Jako dárek dostanete na místě v pronajatém objektu 'Bootfitting' - dobropis v hodnotě Euro 35,- k individuelnímu rozboru svých nohou a přizpůsobení nových lyžařských bot podle své potřeby a požadavků.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Rafting. Tenis (3x venkovní kurt). Minigolf. Rajtování. Rybaření. Paragliding, 2x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horská turistika, horské túry. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol. Kanoistika, Nordic Walking, musea, různé akce, dětský zábavný program 'Drachen Club'.

informace pro zimní ubytování

V regionu: lyžařské středisko Ski Juwel Alpbachtal Wildschön, počet přepravních zařízení: 47x celkem. 7x kabinkové lanovky, 8x sedačkové lanovky, 31x vleky, 1x dětský vlek. Celkem 145 km lyžařské sjezdovky (25 % lehkých, 61 % střední obtížnosti, 14 % obtížných), sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě celkem v délce 50 km, vysokohorské dráhy ve výšce 1'150 m, zimní turistické cesty 40 km. 3x sáňkařské dráhy. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme