• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Hammerl ★★★, Nußdorf am Attersee

Rakousko, Horní Rakousko, Nußdorf am Attersee

Ubytování v Rakousku, Nußdorf am Attersee
Číslo objektu: AT4865.100.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.755,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře, útulné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko, 1x dvoulůžko a 1x vysunovací lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba), 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Velký balkon, východní orientace. Odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na jezero a na hory. K dispozici: pračka. Žehlicí prkno, žehlička. Hračky pro děti. Tento byt je velmi prostorný a nabízí vše pro příjemnou dovolenou. Koupelna s rohovou vanou!
Ubytování v Rakousku, Nußdorf am Attersee

Informace o domě (rezidenci)

Nussdorf: Tento rekreašní dům leží mezi jezery Attersee a Mondsee a je ideální pro rodinnou rekreaci třígenerační dům 'Hammerl', obklopen loukami. Ve čtvrti Unterschwarzenbach, 4.5 km od centra, klidná, slunná poloha na kopci, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, pískoviště). V domě: odkládací místnost na kola, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Supermarket 4.5 km, restaurace 2 km, pláž ke koupání 5 km. Tenis 4.5 km, vlek 3 km, lyžařské centrum 30 km, běžkařské stopy 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vyhřívaný bazén u jezera Attersee (možnost koupání od května). Vedle různých jezer jsou rychle dosažitelná také města Linz a Salzburg (cca 45 minut autem). 2 x týdně možnost lyžování při umělém osvětlení, 3 km. V sousedním statku, který je v soukromém vlastnictví možnost nákupu čerstvého mléka. Vzhledem k poloze statku mimo provoz mohou zde děti podnikat průzkumné výlety.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Nußdorf am Attersee:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 480 m n.m.
Krásné jezero ke koupání v Salzkammergut (Solná komora), nabízí ideální předpoklady pro dovolenou s celou rodinou. Rekreační středisko přímo u jezera Attersee, 50 km východně od Salzburg. Bar, diskotéka, krytý bazén, sauna, masáže. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Weyregg. Rajtování. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Bežkařské tratě. Metaná. Další lyžařská střediska: Hochlecken in Neukirchen, Kronberg in Attersee, Wachterberg in Weyregg.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme