• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Auhof ★★★, Niederau

Rakousko, Tyrolsko, Niederau

Ubytování v Rakousku, Niederau
Číslo objektu: AT6314.410.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.365,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 80 m2, útulné zařízení: vstup. Otevřený obývací pokoj/ložnice, 2x lůžko, 1x dvoulůžko a jídelní stůl. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba). Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Niederau

Informace o domě (rezidenci)

Útulný bytový dům 'Auhof', renovovaný. Mimo obec, klidná, slunná poloha ve svahu, 1 km od sjezdovek, v zeleni. Společné: zahrada, louka k odpočinku. V rekreačním zařízení: bar, společenská místnost s TV, Wireless LAN [WLAN], sauna (extra), lyžárna, ústřední topení. Příjezd vede až k objektu (20 m přírodní cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 500 m, koupaliště 1 km, krytý bazén 7 km. Golfové hřiště 2 km, jízdárna 500 m, lyžařské centrum 1 km, lyžařské sjezdovky 1 km, lyžařská škola 1 km, sáňkařská dráha 2.5 km, běžkařské stopy 1 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau. Známá jezera v okolí: Reinthaler Seen. Turistické oblasti Kitzbühler Alpen. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Niederau:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 828 - 1'903 m n.m.
Romantické horské údolí Wildschoenau se čtyřmi farnostmi Niederau, Oberau, Auffach a Thierbach leží v srdci kitzbuehlskýc Alp malá, útulná rekreační zástavba, idilická poloha, 60 km východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti. Auffach a Thierbach leží poněkud níže k údolí.,Cestovat a šetřit: v obchodě 'Sport 2000 Sandbichler' v Oberau dostanou hosté Interhomu až 10 % slevu při pronájmu a servisu sportovního vybavení! Jako dárek dostanete na místě v pronajatém objektu 'Bootfitting' - dobropis v hodnotě Euro 35,- k individuelnímu rozboru svých nohou a přizpůsobení nových lyžařských bot podle své potřeby a požadavků.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Rafting. Tenis (3x venkovní kurt). Minigolf. Rajtování. Rybaření. Paragliding, 2x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horská turistika, horské túry. Cyklistické cesty, půjčovna kol a horských kol. Kanoistika, Nordic Walking, musea, různé akce, dětský zábavný program 'Drachen Club'.

informace pro zimní ubytování

V regionu: lyžařské středisko Ski Juwel Alpbachtal Wildschön, počet přepravních zařízení: 47x celkem. 7x kabinkové lanovky, 8x sedačkové lanovky, 31x vleky, 1x dětský vlek. Celkem 145 km lyžařské sjezdovky (25 % lehkých, 61 % střední obtížnosti, 14 % obtížných), sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování, norské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě celkem v délce 50 km, vysokohorské dráhy ve výšce 1'150 m, zimní turistické cesty 40 km. 3x sáňkařské dráhy. Skibus (zdarma).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme