• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Haus Gamskogl ★★★★, Neustift

Rakousko, Tyrolsko, Neustift

Ubytování v Rakousku, Neustift
Číslo objektu: AT6167.240.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.443,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 100 m2 v 2. patře, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x pohovka, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Malá obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Vstup na balkon. WC zvlášť. Balkon. Pěkný výhled na krajinu a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Neustift

Informace o domě (rezidenci)

Neustift: Útulný bytový dům 'Haus Gamskogl'. Ve čtvrti Neder, 800 m od centra, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, gril. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Potraviny 950 m, restaurace 250 m, koupaliště, krytý bazén 950 m. Tenis 250 m, lanová dráha 950 m, zastávka ski-busu 50 m, sáňkařská dráha 300 m, běžkařské stopy 250 m. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Kuželna 100 m. Celoroční lyžařská oblast Stubaier Gletscher 20 minut autem. Dům s krásným výledem na okolní hory údolí Stubaital. Možnost podáváni snídaní (extra).>Cestovat a šetřit: volný přístup do krytého i otevřeného bazénu Neustift.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Neustift:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'000 - 3'333 m n.m.
Údolí Stubaital jako údolí čtyř ročních období nabízí dokonalé zotavení pro každého. 80 třítisícovek, bezpočet překrásných turistických cest a letní lyžování na ledovci. Známé, útulné rekreační středisko, 20 km jižně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, kasino, krytý bazén, wellness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Údolí Stubai nabízí rozsáhlé sportovní aktivity jezero ke koupání. Bazén vyhřívaný. Tenis. Rybaření. Letní lyžování. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Počet přepravních zařízení: 40x celkem. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. 5x sáňkařské dráhy. Umělé kluziště. Stubaier Gletscher, Schlick2000, Elferlifte, Serleslifte. Ski Club Micky Maus (jedinečné partnerství se společností Walt Disney), krytý bazén s 72 m dlouhou skluzavkou a různé sauny, solárium. NOVINKA: skipas na celý Stubaital: využití všech lanovek a vleků v celém údolí, krytý bazén v Neustift, bezplatný skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme