• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Spöttl ★★★, Nauders

Rakousko, Tyrolsko, Nauders

Ubytování v Rakousku, Nauders
Číslo objektu: AT6543.200.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.677,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 70 m2 v 2. patře, útulné zařízení: vstup. 2x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC, WC zvlášť. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Nauders

Informace o domě (rezidenci)

Útulný dvougenerační dům 'Spöttl'. Na kraji obce, slunná poloha, v zeleni. Společné: terasa, zahradní nábytek. V domě: lyžárna, ústřední topení, sušák lyžařských bot. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 600 m, krytý bazén 1 km. Visutá lanovka 2.3 km, lyžařské centrum 2.3 km, zastávka ski-busu 100 m, lyžařská škola 2.3 km, běžkařské stopy 600 m. Pozor prosím: skibus zdarma.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Nauders:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'365 - 2'170 m n.m.
Prožijte svou dovolenou v rohu tří států: Rakouska, Švýcarska a Itálie Historická, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec s 1'500 obyvatel, 42 km jižně od Landeck, 120 km jiho-západně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, konzerty, krytý bazén, sauna, masáže. Další možnosti. Pozoruhodné: věž v Rechensee (zbytek staré obce Graun), zámek Naudersberg, pevnost Nauders.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, 20 km od obce. Bazén vyhřívaný, 12 km. Rajtování. Rybaření. Paragliding. 3x kabinkové lanovky, 150 km turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Zdarma program pro děti. Surfování na jezeře Reschensee.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Nauders. 3x kabinkové lanovky, 10x sedačkové lanovky, 12x vleky. Celkem 115 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 40 km. 3x sáňkařské dráhy. Metaná. Skibus (zdarma). 111 km sjezdovek. Apres-ski v Nauders.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme