• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Enzian-Hütte ★★★, Nassfeld

Rakousko, Korutany, Nassfeld

Ubytování v Rakousku, Nassfeld
Číslo objektu: AT9620.331.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.636,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová chata 66 m2, útulné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit. 1x pokoj, 3x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obývací pokoj v chatě 'Enzian-Huette' je obytnou jizbou s rohem k sezení a pohodlnými kamny na olej. Chata byla přestavěna a zmodernizovaná.
Ubytování v Rakousku, Nassfeld

Informace o domě (rezidenci)

2 krásně položené rekreační chaty na slunné planině Nassfeld uprostřed karnické sportovní oblasti v 1500 m n.m útulná, stylová chata 'Enzian-Hütte'. Klidná, slunná poloha, přímo u sjezdovek. Potraviny 1 km, restaurace 1 km. Lanová dráha 400 m, dětská lyžařská škola 1 km, běžkařské stopy 1 km. Půjčovna horských kol 1 km. Organizování doprovodné turistiky a rafting.,Cestovat a šetřit: v ceně pronájmu: denně volný vstup na pláž jezera Pressegersee.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Nassfeld:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 600 - 2'050 m n.m.
Hermagor v údolí Gailtal leží u jezera PresseggeSee, obklopený horami, lesy a loukami. Rekreační středisko, 37 km západně od Villach. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání Presserggersee s obrovskou vodní skluzavkou, zábavný park, labyrint ve skále se zahradou ke šplnáhí, návštěva sýrárny, Geo-Trail (5 geologických naučných stezekl), jedinčná přírodní divadlo: Wulfenis - modře kvetoucí zázračná květina v Nassfeld, soutězka Garnitzenklamm,dolomitská silnice - 300 km kolem Alp Garnische Alpen a Dolomity. Bazén. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis (8x venkovní kurt, 2x krytý kurt). Minigolf. Rajtování. Rybaření. 3x kabinkové lanovky, 1x sedačková lanovka 400 km turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Zábavní park.

informace pro zimní ubytování

Lyžařská oblast Nassfeld je největší, nejmodernější, mnohotvárná a na sníh jistá lyžařská oblast v Korutanech. Zde se do lyžařského sportu investuje běžně i do budoucnosti. Nassfeld náleží k deseti nejlepším lyžařským top-oblastem Rakouska. Lyžařské středisko Skiarena Nassfeld, poloha údolní stanice 610 m, počet přepravních zařízení: 30x celkem. 5x kabinkové lanovky, 8x sedačkové lanovky, 17x vleky. Celkem 100 km lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 200 km, 9 km vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty 50 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, tenisová hala (2x kurt). Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme