• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Am Babenbergersee ★★★, Münchendorf

Rakousko, Dolní Rakousko, Münchendorf

Ubytování v Rakousku, Münchendorf
Číslo objektu: AT2482.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 23.820,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 150 m2, prostorné a světlé, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 2x pohovka, krbová kamna, jídelní stůl, TV, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Jídelna, jídelní stůl. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Nádherný výhled na jezero a do zahrady. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Pozor prosím: V jezeře se nesmí koupat psi.
Ubytování v Rakousku, Münchendorf

Informace o domě (rezidenci)

Münchendorf 20 km od Wien: Pěkný, komfortní rodinný dům 'Am Babenbergersee', rok výstavby 1989, renovovaný v roce 2011. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 20 m od jezera. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'200 m2 (oplocená), louka k odpočinku. Soukromá pláž, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: k dispozici jízdní kola. Výměna povlečení 1x týdně. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (4 x) u domu. Potraviny 5 km, supermarket 5 km, restaurace 5 km, kavárna 5 km, autobusová zastávka 5 km, jezero ke koupání 20 m. Golfové hřiště 6 km, tenis 6 km, jízdárna 6 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Münchendorf:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Idylická obec a předměstí od Wien s 2'498 obyvatel, idilická poloha, 20 km od Wien. V obci: nákupní středisko, supermarket, potraviny, pekařství, banka, restaurace.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme