• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Maurer ★★★, Mieming

Rakousko, Tyrolsko, Mieming

Ubytování v Rakousku, Mieming
Číslo objektu: AT6414.120.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.969,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře, útulné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Velký balkon 15 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Byt je částečně zkosený. Pokoj s dvoulůžkem je pokoj průchozí.
Ubytování v Rakousku, Mieming

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Maurer'. V centru obce Obermieming, slunná poloha, 1.5 km od jezera. Společné: zahrada. Dětské hřiště. V domě: restaurace, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 100 m, koupaliště 1 km, zátoka ke koupání 1.5 km. Golfové hřiště 500 m, tenis 2 km, vlek 100 m, sedačková lanovka 5 km, lyžařské centrum 20 km, běžkařské stopy 10 m. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 18 km. Kavárna v domě. Vlek pro začátečníky (vhodný pro děti, zdarma) přímo od domu přes louku. Jezero ke koupání Miemingersee 1,5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Mieming:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 850 m n.m.
Hýčkané sluncem, na rovině, na severu obklopené horami na na jihu otevřenem k Wiesenmeer Malá, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec s 3'000 obyvatel, 32 km západně od Innsbruck. V obci: restaurace, bar, sauna, solárium, masáže. Wildermieming je místem kde se natáčela televizní serie 'Der Bergdoktor' (doktor z hor).

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, vhodné pro děti. Bazén vyhřívaný. Tenis, golfové hřiště 6 jamek. Rajtování. Fitnessparcour. Letní sáňkařská dráha, délka 1.3 km, Bieberwier 35 km. Turistické cesty, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol.

informace pro zimní ubytování

Bežkařské tratě celkem v délce 80 km, zimní turistické cesty 30 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, tenisová hala. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Grünberglift 6 km, Kühtai 37 km, Seefeld 18 km. Zdarma dětský cvičný vlek v Mieming.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme