• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Pechalhütte ★★★, Mayrhofen

Rakousko, Zillertal, Mayrhofen

Ubytování v Rakousku, Mayrhofen
Číslo objektu: AT6290.600.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.472,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 90 m2, stylové a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj, TV-satelit a kachlová kamna. 1x pokoj s dvoulůžkem, elektrická kamna. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl, kamna na dřevo. Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, elektrická kamna. WC zvlášť. Obývací pokoj v selské stylu. Balkon. Pozor prosím: nekuřácký byt. Sami si zatápíte kachlovými kamny v obývacím pokoji a krbovými kamny v kuchyni. Dřevo je Vám k dispozici. Domácí zvířata nejsou povolena.
Ubytování v Rakousku, Mayrhofen

Informace o domě (rezidenci)

Finkenberg 3 km od Mayrhofen: Velmi pěkný, útulný selský dům 'Pechalhütte', z 18. století, renovovaný. 4.5 km od centra Mayrhofen, 300 m od centra Finkenberg, klidná poloha v obytné čtvrti, 600 m od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená). Zahradní nábytek. Výměna povlečení 1x týdně. Parkovací místo u domu. Supermarket 200 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 80 m, koupaliště 300 m, krytý bazén 3 km. Tenis 300 m, kabinková lanovka, lyžařské sjezdovky 600 m, zastávka ski-busu 80 m, lyžařská škola 600 m, běžkařské stopy 3 km, kluziště 700 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Ski Zillertal 3000, Zillertal Arena 12 km, Hintertuxer Gletscher 14 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Ski Zillertal 3000 a Hintertuxer Gletscher zdarma. cca 320 let starý dřevěný dům, který si zachoval originální tyrolský stavební styl. V případě příznivých sněhových podmínek, lze lyžovat od domu. Dům se nachází v klidné oblasti. Aprés Ski a noční život ve Finkenberg nebo v sousedním Mayrhofen.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Mayrhofen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 630 - 2'000 m n.m.
Mayerhofen ve výšce 630 m n.m. v zadní části údolí Zillertal. Místo nabízí ty nejlepší předpoklady pro jak letní, tak i zimní dovolenou. Známá rekreační obec s 3'700 obyvatel, 60 km jiho-východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, konzerty, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Kánoe. Tenis. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Letní lyžování, Hintertux 19 km. 2x horské dráhy, 1x sedačková lanovka turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Vysokohorský přírodní park Zillertalských Alp. Výlet s jeho nostalgickou dráhou celým údolím Zillertal.

informace pro zimní ubytování

Počet přepravních zařízení: 62x celkem. Celkem 133 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 20 km, zimní turistické cesty 45 km. 2x sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Skibus (zdarma). Apre-Ski v Mayrhofen.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme