• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Zillertal 3000 ★★★, Mayrhofen

Rakousko, Zillertal, Mayrhofen

Ubytování v Rakousku, Mayrhofen
Číslo objektu: AT6290.520.2

Ubytování pro 19 osob, k dispozici 11 pokojů z toho je 10 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 33.022,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

11-pokojový dům 450 m2 na 3 podlažích, útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. Obytná kuchyně (2 plotýnky, elektrický kávovar), jídelní kout. Sprcha/WC. V horním patře: velký obývací pokoj/jídelna, TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem, TV-satelit. 1x malý pokoj, 1x lůžko, 1x místo ke spaní, umyvadlo a TV-satelit. 1x pokoj, 1x dvoulůžko, 1x místo ke spaní a TV-satelit. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. 2x sprcha, 2x WC zvlášť. Ve 2. patře: obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV-satelit. 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), umyvadlo. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV-satelit. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní kout. 2x sprcha/WC. 2x velký balkon. Výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Mayrhofen

Informace o domě (rezidenci)

Finkenberg 3 km od Mayrhofen: Útulný dům 'Zillertal 3000', 3-podlažní. Na kraji obce, 300 m od centra Finkenberg, 3 km od centra Mayrhofen, slunná poloha, 500 m od sjezdovek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. V domě: sauna (extra), stolní fotbal, odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, sušák lyžařských bot. Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo u domu. Potraviny, supermarket 700 m, restaurace 100 m, koupaliště 1.5 km, krytý bazén 3 km. Tenis 600 m, kabinková lanovka, lyžařské centrum 500 m, zastávka ski-busu 100 m, lyžařská škola 500 m. Pozor prosím: skibus zdarma. Rekreační dům této velikosti a tohoto standartu je ve Finkenberg vzácností. Tento dům má výhodnou polohu jak pro zimní, tak letní sporty. V zimní sezóně je na dotaz možná jízda autobusem na lince Ruhrgebiet - Frankfurt - Finkenberg (možnost přistoupit po celou cestu).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Mayrhofen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 630 - 2'000 m n.m.
Mayerhofen ve výšce 630 m n.m. v zadní části údolí Zillertal. Místo nabízí ty nejlepší předpoklady pro jak letní, tak i zimní dovolenou. Známá rekreační obec s 3'700 obyvatel, 60 km jiho-východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, konzerty, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Kánoe. Tenis. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Letní lyžování, Hintertux 19 km. 2x horské dráhy, 1x sedačková lanovka turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Vysokohorský přírodní park Zillertalských Alp. Výlet s jeho nostalgickou dráhou celým údolím Zillertal.

informace pro zimní ubytování

Počet přepravních zařízení: 62x celkem. Celkem 133 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 20 km, zimní turistické cesty 45 km. 2x sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Skibus (zdarma). Apre-Ski v Mayrhofen.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme