• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Christian ★★★, Mayrhofen

Rakousko, Zillertal, Mayrhofen

Ubytování v Rakousku, Mayrhofen
Číslo objektu: AT6290.480.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.658,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 42 m2, vkusné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a rádio. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní stůl. Sprcha/WC. Odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na krajinu.
Ubytování v Rakousku, Mayrhofen

Informace o domě (rezidenci)

Ginzling 9 km od Mayrhofen: Obklopen imposantními horami Zillertalu, v idylickém prostředí, leží tento pěkný dvougenerační dům 'Christian'. Na kraji obce Ginzling, 9.5 km od centra Mayrhofen, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti. Společné: gril. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 35 m2. Zahradní nábytek. V domě: ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny 150 m, restaurace, autobusová zastávka 200 m, koupaliště 10 km, krytý bazén 10 km. Tenis 10 km, jízdárna 10 km, visutá lanovka 10 km, lyžařské centrum 10 km, lyžařská škola 10 km, dětská lyžařská škola 10 km, sáňkařská dráha 150 m, běžkařské stopy 200 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Ski Zillertal 3000 10 km, Zillertal Arena 20 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Mayrhofen zdarma. V okolí se nachází spousta možností pro letní i zimní sporty, lyžování, turistiku, horské tůry. Toto klidné prostředí vybízí k odpočinku a relaxaci. 10 km je poté vzdílen Mayerhofen s bujarým nočním životem a Aprés Ski.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Mayrhofen:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 630 - 2'000 m n.m.
Mayerhofen ve výšce 630 m n.m. v zadní části údolí Zillertal. Místo nabízí ty nejlepší předpoklady pro jak letní, tak i zimní dovolenou. Známá rekreační obec s 3'700 obyvatel, 60 km jiho-východně od Innsbruck. V obci: bar, diskotéka, konzerty, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Kánoe. Tenis. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Letní lyžování, Hintertux 19 km. 2x horské dráhy, 1x sedačková lanovka turistické cesty, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Vysokohorský přírodní park Zillertalských Alp. Výlet s jeho nostalgickou dráhou celým údolím Zillertal.

informace pro zimní ubytování

Počet přepravních zařízení: 62x celkem. Celkem 133 km lyžařské sjezdovky, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 20 km, zimní turistické cesty 45 km. 2x sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Skibus (zdarma). Apre-Ski v Mayrhofen.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme