• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Haus Fries ★★★★, Mautern an der Donau/Wachau

Rakousko, Dolní Rakousko, Mautern an der Donau/Wachau

Ubytování v Rakousku, Mautern an der Donau/Wachau
Číslo objektu: AT3512.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.647,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový dům 130 m2 na 3 podlažích, světlé, komfortní zařízení se dřevem: velký obývací pokoj/jídelna, 2x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, TV-satelit, stereo přehrávač a kachlová kamna. Vstup na terasu. Otevřená galerie. Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo s rohovou vanou. Ve spodním patře: 1x pokoj. Balkon 10 m2, velká terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Nádherný výhled do zahrady, na krajinu a na město. Pozor prosím: nekuřácký byt. U pokoje v suterénu se jedná o sklepní jizbu. Galerií přístup na balkon.
Ubytování v Rakousku, Mautern an der Donau/Wachau

Informace o domě (rezidenci)

Unterbergern 7 km od Krems: Zažít přírodu, odpočinek a pohodu, provozovat sport, vychutnat vynikající víno známé oblasti Wachau, bezpočet výletů - zde v pečovaném dřevěném domě 'Fries' - pro to vše zde najdete ty nejlepší předpoklady i v pro rodiny s dětmi vhodném prostředí komfortní, samostatná chalupa 'Haus Fries', rok výstavby 2004. Na kraji obce, 4 km od centra Mautern, klidná, slunná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 2'500 m2, louka k odpočinku, pěkná zahrada k relaxaci, přírodní rybník. Terasa, zahradní nábytek, ohniště. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu (300 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Potraviny 4 km, supermarket 4 km, restaurace 3 km, koupaliště 4 km. Golfové hřiště 25 km. Cyklostezky a turistika přímo od domu, za poplatek: nordic-walking (doprovodné tůry a vybavení), výlety na horských kolech, pronájem jízdních kol.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Mautern an der Donau/Wachau:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 201 m n.m.
Na okraji vinné oblasti Wachau, na pravém břehu Dunaje leží Mautern, jedno z nejstarších římských sídlišť. Horlivé vykopávky učinily z Mautern jedo z nejlépe prozkoumaných římských míst Rakouska Malé, známé město s 3'100 obyvatel, dopravně výhodná poloha, 7 km od Krems, 40 km severně od St Poelten. V obci: supermarket, obchody, pekařství, restaurace, bar, pamětihodnosti. Zde bezpodmínečně neopomeňte navštívit místní lokály (Heurigenlokal - letošíka) a ochutnat známá vína této oblasti. Za poplatek se nabízí kulturní prohlídky.

informace pro letní ubytování

Nádherné výlety na kolech po cyklistických stezkách Danube (z Passau do Vídně) a koupání na pláži Danube. Pláž. Jezero ke koupání. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme