• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Goldried ★★★, Matrei in Osttirol

Rakousko, Východní Tyrolsko, Matrei in Osttirol

Ubytování v Rakousku, Matrei in Osttirol
Číslo objektu: AT9971.200.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.976,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 55 m2, prostorné, útulné a romantické zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.), krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 200 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sauna, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování u domu. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře, hasicí přístroj.
Ubytování v Rakousku, Matrei in Osttirol

Informace o domě (rezidenci)

Matrei in Osttirol: Komfortní dům s hotelovými službami 'Goldried', obklopen stromy. Nad Matrei in Osttirol, ve svahu, 10 m od sjezdovek, v lese. Společné: louka k odpočinku, krytý bazén vyhřívaný. Dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace, Wireless LAN [WLAN], biliár, herní místnost, výtah, lyžárna, ústřední topení, pračka. Snídaně a polopenze na vyžádání na vyžádání. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu, společné garáže. Obchod 850 m, supermarket 1.5 km, restaurace, kavárna, krytý bazén 200 m. Lanová dráha 100 m, lyžařské centrum 1 km. Atrakce v blízkosti: Nationalpark Hohe Tauern. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Großglockner-Kals 1 km. Turistické oblasti ab Haus. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Matrei in Osttirol:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'000 m n.m.
Matrei ve Východním Tyrolsku leží na Felbertauernstrasse, která prochází přes hlavní alpský hřeben ze severu. Toto místo je ovlivněno okolním pohořím národního parku Hohe Tauern. Přes 150 třitisícovek a dvě nejvyšší hory Rakouska - Großglockner (3798 m) a Großvenediger (3674 m) - přímo před domovními dveřmi. Matrei je rozlohou druhé největší město Tyrolska a regionálním centrem pro nákupy, kulturní život a rovněž i pro rozmanité aktivity na horách a v údolí. Zde naleznete nedotčenou přírodu a téměř neomezenou nabídku sportovních aktivit pro mladé i starší hosty. Velká, známá obec s 5'000 obyvatel, 19 km severně od Lienz. V obci: supermarket, obchody, banka, večerní zábava.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis, squash. Minigolf. Rajtování. Paragliding. Lanovky, turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Zábavní park. Rybaření, lukostřelba, kanoistika, rafting a mnoho dalšího. S kartou Osttirol-Card (k dostání v turistické kanceláři) je možno využít výhod na četné aktivity 'hory, voda, kultura a příroda' v regionu, v ceně.

informace pro zimní ubytování

Díky sloučení lyžařského střediska 'Kals am Grossglockner' a 'Matrei', můžete nyní lyžovat v největším lyžařském areálu východního Tyrolska (1350 - 2600 m n. m.), na 110 km sjezdovek mezi vrcholy s výškou přes 3 000 m. Lyžařské středisko Großglocknerresort Kals Matrei. 3x kabinkové lanovky, 6x sedačkové lanovky, 5x vleky. Celkem 110 km lyžařské sjezdovky (27 % lehkých, 58 % střední obtížnosti, 15 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty 25 km. Sáňkařské dráhy, osvětlení. Umělé kluziště, metaná, squash. Skibus.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme