• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Obersonnberg ★★★, Maria Alm am Steinernen Meer

Rakousko, Salcbursko, Maria Alm am Steinernen Meer

Ubytování v Rakousku, Maria Alm am Steinernen Meer
Číslo objektu: AT5761.200.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.968,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 45 m2 v 1. patře, útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba), jídelní kout a kabelová TV. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Maria Alm am Steinernen Meer

Informace o domě (rezidenci)

Stylová chalupa 'Obersonnberg'. Nad Maria Alm, samostatně stojící, slunná poloha ve svahu, v zeleni. Společné: pozemek. Terasa (25 m2), zahradní nábytek, gril. V domě: společenská místnost, odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, pračka (společné). Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Potraviny 5 km, restaurace 1 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 4 km. Golfové hřiště 6 km, tenis 5 km, jízdárna 5 km, visutá lanovka 4 km, vlek 1.5 km, zastávka ski-busu 1 km, lyžařská škola 2.5 km, běžkařské stopy 4 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Osvětlená sáňkařská dráha v 800 m. Dům je ideálním výchozím bodem pro turistiku všech druhů, zimní turistická cesta vede přímo kolem domu. V pobytové místnosti je také PC s přípojkou na Internet, který mohou hosté zdarma používat. WLAN připojení k dispozici.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Maria Alm am Steinernen Meer:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 800 - 2'000 m n.m.
Uprostřed nádherných hor leží malebná vesnička Maria Alm s částmi Hintermoos a Hinterthal. Na severu jsou mohutná vápencová 'Steinernes Meer' (kamenná moře) a na jihu travnaté kopce. Idylická, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec s 2'198 obyvatel, 80 km jižně od Salzburg. V obci: restaurace, bar, diskotéka, krytý bazén, sauna, solárium, masáže.

informace pro letní ubytování

Zážitek bazén vyhřívaný. Tenis, golfové hřiště 18 jamek dalši golfové hřiště v okruhu 20 - 30 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Letní sáňkařská dráha, délka 1.6 km, Saalfelden 5 km 2x vleky a horské dráhy. Turistické cesty, horská turistika, horské túry. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole. Outdoor Adventure Park, zábavní park.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Hochkönig. 3x kabinkové lanovky, 7x sedačkové lanovky, 29x vleky. Sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 4 let, lyžařská školka pro děti od 3 let. Bežkařské tratě celkem v délce 30 km, zimní turistické cesty 30 km. 2x sáňkařské dráhy. Metaná. Skibus (zdarma). Lyžařská oblast Hochkoenig je členem Sportovního svazu Amadé.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme