• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Amadé ★★★, Mandling

Rakousko, Štýrsko, Mandling

Ubytování v Rakousku, Mandling
Číslo objektu: AT8974.100.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.713,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 140 m2, útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl, TV-satelit a kamna na dřevo. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Sprcha/WC. Balkon. Odkládací místnost. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Mandling

Informace o domě (rezidenci)

Mandling 13 km od Schladming: Pěkný dům 'Amadé'. Slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada, louka k odpočinku. Ping-pong. V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny, restaurace, koupaliště 100 m, pláž ke koupání 4 km. Tenis 4 km, kabinková lanovka 3 km, zastávka ski-busu 100 m. Krásný výhled na hory - nedaleko průjezdní silnice do Schladming. Snížené vstupné do zábavních lázní Schladminger Erlebnisbad.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Mandling:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 750 - 2'863 m n.m.
Historická oblast hor na Enns leží centrálně v oblasti Dachstein-Tauern, vklíněná mezi příkrým vápencovým pohořím masivu Dachstein a prahorninou Schladminger Tauern (schladminské Taury). Místo světového mistrovství v lyžování v roce 1982 a 2013. Do této oblasti patří obce Groebming (18 km), Haus (6 km), Aich (11 km), Ramsau (7 km) a Mandling (11 km). Známé rekreační středisko, 100 km jiho-východně od Salzburg. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium.

informace pro letní ubytování

Rekreační region nabízí celou řadu letních sportů. Schladming: jezero ke koupání, 8 km od obce. Bazén vyhřívaný. Kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Haus i. Ennstal. Rajtování. Rybaření. Letní lyžování. Letní sáňkařská dráha, Hochwurzen 3 km. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty. Využijte nabídky letní karty a jejích četných výhod: zdarma využívání lanovek, ledovec Dachstein, vlak a autobus, vstup do bazénů, jezer a muzeí, zábavní parky, dětské, rodinné a turistické programy (Platí pouze pro některé rekreační objekty. Nabízí pouze ty objekty, u kterých je informace o kartě uvedena v popisu domu).

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Dachstein-Tauern, počet přepravních zařízení: 86x celkem. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti od 4 let. Bežkařské tratě celkem v délce 25 km, zimní turistické cesty 40 km. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště, tenisová hala. Lyžařská oblast Schladming Dachastein-Tauern je členem lyzařského svazu Amade (270 lanovek a 860 km sjezdovek). Ráj pro běžkaře Ramsau-Dachstein (300 km tratí) je vzálen 7 km. Schladming je výchozím míste, alpského lyžování-WM 2013!
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme