• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Sonnenresort Maltschacher See ★★★, Maltschachersee

Rakousko, Korutany, Maltschachersee

Ubytování v Rakousku, Maltschachersee
Číslo objektu: AT9560.120.4

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.968,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 39 m2, komfortní zařízení: průchozí pokoj, 1x vysunovací lůžko (2 os.). Obývací pokoj/ložnice, 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon nebo terasa. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování v Rakousku, Maltschachersee

Informace o domě (rezidenci)

Rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Sonnenresort Maltschacher See'. 22 domy v rezidenci. 100 m od jezera. Společné: krytý bazén. Dětské brouzdaliště, tenis, ping-pong, plážový volejbal, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: restaurace, bar, internetová kavárna, sauna, kuželková dráha, kiosek, slunná terasa, půjčovna jízdních kol. Snídaně a polopenze (extra). Parkovací místo u domu. Restaurace 100 m, jezero ke koupání 'Maltschachersee' 100 m. Známá jezera v okolí: Wörthersee 13 km. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz, hlídání dětí možné v sezóně. Rybaření povoleno (nutné povolení). Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Maltschachersee:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 550 - 1'067 m n.m.
Maltschacher jezero s velkou nabídkou volnočasových aktivit, křišťálově čistou vodou a krásnou pláží se nachází 7 km od Feldkirchen, což je město řemesel a Biedermeieru. Na úpatí hory Nockberge a blízko jezera Ossiachersee. Města Klagenfurt, Villach a St. Veit, jakož i Wörthersee (Velden) se nachází v okruhu do 20 km. Kopcovitá krajina, oblast spousty kostelů a překrásných jezer (Maltschachersee a Flatschersee) vzdálených jen pár minut jízdy autem, nabízí mnoho příležitostí pro mladé i staré. Trojmezí je vzdálené 45 km a láká k návštěvě sousedních zemí - Itálie a Slovinska. Klidné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 13'900 obyvatel, 25 km severo-východně od Villach. Diskotéka, krytý bazén.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání. Tenis, golfové hřiště 10 km. Minigolf. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Beachvolleyball-hřiště. 50 km turistické cesty. 30 km cyklistické cesty. Idylické jezero Maltschacher See je obklopeno lesy a poli a nabízí odpočinek ve volné přírodě. Objekt je zasazený do mírně zvlněné krajiny jezer a je rekreačním rájem, který je nedotčen masové turistice. Nabízí vše, co se dá očekávat. Teplota vody až 27 stupňů a dobrá kvalita ke koupání. Tobogány, rafty a velké dětské hřiště poskytuje zábavu pro malé cestovatele. V krajině bez dopravního provozu se můžete nerušeně procházet s celou rodinou. Pěšky, na kole nebo na koni. Jen několik pár minut od jezera Flatschacher. Na úpatí hory Gerlitzen naleznete třetí jezero Ossiachersee.

informace pro zimní ubytování

Viditelný z dálky, majestátní Gerlitzen-Gipelplateau, 6 km vzdálen od Feldkirchen, výchozím bodem pro jedinečné panoramatické lyžování vysoko nad střechami Korutan. 51 km sjezdovek s fantastickými a perfektně upravenými sjezdovkami, které vedou ve všech směrech, lákají k lyžování a snowboardingu. Gerlitzen Freeride-Area a Freestyle Park nabízí vše, po čem snowboardistovo srdce touží - přírodní dráhy, římsy, zakřivený box, jízda v hlubokém sněhu a mnoho dalšího. Počet přepravních zařízení: 15x celkem. 51x lyžařské sjezdovky, sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park. Lyžařská škola, škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Umělé kluziště. Lyžařský region Simonhöhe (15 km sjezdovek, 9 Aufsteigshilfen).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme