• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Gigler ★★★, Malta

Rakousko, Korutany, Malta

Ubytování v Rakousku, Malta
Číslo objektu: AT9854.20.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 20.908,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích, vkusné zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), krbová kamna, jídelní kout, TV a rádio. WC zvlášť, koupelna/sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 3x lůžko. Malý balkon, zahradní sezení. Nádherný panoramatický výhled do údolí. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Světlé dřevěné zařízení a originální, staré dřevěné tramoví. Kamna na dřevo a el. radiátory.
Ubytování v Rakousku, Malta

Informace o domě (rezidenci)

Maltaberg: 350 roků starý, pěkně zrenovovan selský dům 'Gigler'. Mimo obec, 4.5 km od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. K dispozici pouze pro Vás: louka 300 m2, louka k odpočinku. Zahradní sezení, zahradní nábytek, dětské hřiště. Parkovací místo. Potraviny 4.5 km, restaurace 1.5 km. Dům v 1250 m n.m. nabízí krásný výhled do údolí a na Hohe Tauern. Více lyžařských oblastí v okolí (všechny cca do 30 min. autem): Innerkrems se 45 km sjezdovek, Spittal-Goldeck s 30km sjezdovek, Katschberg s 60 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Malta:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 834 m n.m.
Zde je dovolená přírodním zážitkem. Zda kvůli divoko-romantickým skalnatým propastím, nebo pro líbeznou zeleň údolní polohy, pro impozantí vodopády, nebo pro vábivé volání věčného ledovce. Klidná, vhodná pro rodinou rekreaci obec s 2'185 obyvatel, 100 km severo-západně od Klagenfurt. Krytý bazén, 20 km.

informace pro letní ubytování

Jezero ke koupání, 22 km od obce. Bazén. Tenis. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horolezectví. Cyklistické cesty. Nordic-walking. Canyoning.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Innerkrems, 26 km. 2x sedačkové lanovky, 8x vleky. Lyžařská škola. Zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Běžkařská dráha a výšková stopa v Schoenfeld, šplhání po ledovci, lyžařské tůry.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme