• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Marie-Sophie ★★★★★, Mallnitz

Rakousko, Korutany, Mallnitz

Ubytování v Rakousku, Mallnitz
Číslo objektu: AT9822.300.1

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 32.323,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová vila 200 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna se zimní zahrada, TV-satelit a kachlová kamna. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička), jídelní kout, kachlová kamna a kamna na dřevo. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj s panoramatickým oknem, otevřený krb. 2x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. Velká terasa 30 m2. Zahradní nábytek, lehátka (3x), odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na les. Parkování (kryté, 2 auta). Pozor prosím: nekuřácký byt. Při požadavku mohou být k dispozici dětské hračky (cca 0 - 8 roků). Tento komfortní dům nabízí nejlepší soukromí, protože některé prostory v horním patře (otevřená kuchyně, sprcha, zvlášť WC se schody k dvoulůžkovému pokoji) vytváří uzavřenou bytovou jednotku.
Ubytování v Rakousku, Mallnitz

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní, luxusní vila 'Marie-Sophie', rok výstavby 2002. Na kraji obce, 1 km od centra Mallnitz, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená), louka k odpočinku. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo (2 x, kryté) u domu. Potraviny 500 m, restaurace, krytý bazén 700 m. Golfové hřiště 10 km, tenis 700 m, lanová dráha 1.5 km, vlek 1.5 km, zastávka ski-busu 300 m, lyžařská škola 700 m, běžkařské stopy 200 m, kluziště 700 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Mölltaler Gletscher 20 km, Ankogl. Známá jezera v okolí: Millstättersee 30 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ledovcová lyžařská oblast Mölltaler Gletscher s celoročním provozem 20 km. Vybavení z mramoru - překrásný 'nekuřácký dům' pro vysoké nároky!
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Mallnitz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'200 - 2'636 m n.m.
Mallnitz, obec vklíněná mezi horami pohoří Hohe Tauer. Útulné, vhodné pro rodinou rekreaci lázně pro léčbu dýchacích cest s 1'000 obyvatel, 37 km severo-východně od Lienz. V obci: bar, diskotéka, krytý bazén, sauna, solárium, masáže, 1 - 3 km.

informace pro letní ubytování

Kánoe. Tenis (2x venkovní kurt). Rajtování. Rybaření. Letní lyžování 22 km. 2x kabinkové lanovky, 4 km, turistické cesty, horská turistika. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Šplhání na stěně (110 m2).,Po vandrování a horolezectví prostě pro radost z volného času Vám nabízí lázně Mallnitzer Tauernbad osvěžení a odpočinek, sportovní aktikvitu a požitek z ní. Zábavní park s vodními lehátky, vodními skluzavkami, vířivým bazénem, dětským brouzdalištěm a velkou zelenou terasu s lehátky, dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Ankogelbahn. 4x vleky, 2x dětské vleky. Lyžařská školka pro děti od 3 let. Bežkařské tratě celkem v délce 25 km, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty 20 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Mölltaler Gletscher 24 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme