• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Hoteldorf Königsleitn ★★★, Litschau/Waldviertel

Rakousko, Dolní Rakousko, Litschau/Waldviertel

Ubytování v Rakousku, Litschau/Waldviertel
Číslo objektu: AT3874.200.3

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.461,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Waldviertel', 3-pokojový byt 66 m2 na 2 podlažích, útulné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/ložnice, 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a kabelová TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, elektrický kávovar). WC zvlášť. V podkroví: 2x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/WC. Dřevěné podlahy. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: vysoušeč vlasů. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování v Rakousku, Litschau/Waldviertel

Informace o domě (rezidenci)

Litschau: Pěkná rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'Hoteldorf Königsleitn', obklopen stromy. V obci, klidná, slunná poloha, 100 m od jezera, v zeleni, u golfového hřiště. Společné: přírodní pozemek. Tenis, ping-pong, basketbalový koš, volleyball, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], sauna, masáže (extra), relaxační místnost, pračka, sušička (společné, extra), místnost na sušení. K dispozici: jízdní kola, dětská jízdní kola. Výměna ručníků 1x týdně. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Donáška pečiva, snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště. Supermarket 1 km, restaurace, bar, kavárna, půjčovna jízdních kol, travnatá pláž 100 m, jezero ke koupání 'Herrensee' 100 m. Golfové hřiště (18 jamek) 200 m, tenisová hala 100 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 50 m, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. Animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, hlídání dětí možné v sezóně (v ceně). Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Litschau/Waldviertel:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Litschau, nejsevernější město Rakouska, v zalesněné čtvrti, na jižním břehu Herrrensees, nabízí svým příznivým klimatem ideální předpoklady pro zdravou dovolenou. Výstavy, koncerty, divadelní vystoupení, národní nebo taneční pořady, slavnostní večery, městské a vesnické slavnosti. Krytý bazén se saunou a soláriem, tenisové haly, squash a indoor-golfová zařízení.

informace pro letní ubytování

Turistika, jízdy na kole a rajtování v mírně kopcovité krajině, tenisové kurty, 18-jamková-golfová zařízení a šampionship-Platz (také pro začátečníky bez vyspělosti a příslušenstvím do klubu), drivingrange, lesní plážové koupání, půjčovna loděk.

informace pro zimní ubytování

V zimě se jezero Herrensee promění na velké 24 ha kluziště, zimní hry, 28 km trasa na běžky.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme