• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Am Herrensee ★★★, Litschau/Waldviertel

Rakousko, Dolní Rakousko, Litschau/Waldviertel

Ubytování v Rakousku, Litschau/Waldviertel
Číslo objektu: AT3874.100.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 15.317,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích, jednoduché a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu. Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). WC zvlášť. V podkroví: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha. 1x pokoj, 1x lůžko. Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na jezero a na město. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování v Rakousku, Litschau/Waldviertel

Informace o domě (rezidenci)

Útulný rodinný dům 'Am Herrensee'. V obci, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 50 m od lesa, 250 m od jezera. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada s květinami a stromy, louka k odpočinku. Zahradní sezení, zahradní nábytek. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Supermarket 1 km, restaurace 1 km, kavárna 1 km, koupaliště 1 km, pláž ke koupání 1 km, jezero ke koupání 1 km. Golfové hřiště 2 km, tenis 1 km, jízdárna 5 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Litschau/Waldviertel:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Litschau, nejsevernější město Rakouska, v zalesněné čtvrti, na jižním břehu Herrrensees, nabízí svým příznivým klimatem ideální předpoklady pro zdravou dovolenou. Výstavy, koncerty, divadelní vystoupení, národní nebo taneční pořady, slavnostní večery, městské a vesnické slavnosti. Krytý bazén se saunou a soláriem, tenisové haly, squash a indoor-golfová zařízení.

informace pro letní ubytování

Turistika, jízdy na kole a rajtování v mírně kopcovité krajině, tenisové kurty, 18-jamková-golfová zařízení a šampionship-Platz (také pro začátečníky bez vyspělosti a příslušenstvím do klubu), drivingrange, lesní plážové koupání, půjčovna loděk.

informace pro zimní ubytování

V zimě se jezero Herrensee promění na velké 24 ha kluziště, zimní hry, 28 km trasa na běžky.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme