• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Gartenhaus Dengg ★★★★★, Lermoos

Rakousko, Tyrolsko, Lermoos

Ubytování v Rakousku, Lermoos
Číslo objektu: AT6631.100.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 62.521,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům 107 m2 na 2 podlažích, luxusní a vkusné zařízení: obývací pokoj, TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Jídelna, otevřený krb. 1x pokoj s dvoulůžkem, bidet, koupelna/sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, bidet, koupelna/sprcha/WC a TV-satelit. Balkon, velká terasa krytá. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na hory. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Všechny pokoje jsou velmi prostrorné, koupelna má sušák na ručníky a fén, otevřený krb je prosklený, 1 pokoj s dvoulůžkem je ve věži domu. Rekreační dům splňující vysoké nároky.
Ubytování v Rakousku, Lermoos

Informace o domě (rezidenci)

Lermoos: Exkluzivní 'Gartenhaus Dengg' (zahradní domek) v luxusním venkovském stylu, s výbornou polohou uprostřed Zugspitz-Arena a na úpatí lyžařské oblasti Grubigstein. Romantický, perfektně vybavený dům, nabízí vše pro odpočinkovou komfortní dovolenou, ve slunné zahradě, naproti náměstí s kostelem dům 'Gartenhaus Dengg'. V obci, 200 m od centra, 100 m od sjezdovek. Společné: krytý bazén. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená), louka k odpočinku. Terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, přístup na internet, sauna, fitness, masáže, parní lázeň, whirlpool (vše zahrnuto v ceně), ústřední topení. Úklid úklid bytu (v ceně). Donáška pečiva, donáška nápojů, snídaně a polopenze na vyžádání. Parkovací místo (kryté). Supermarket 200 m, restaurace 50 m, koupaliště 300 m. Golfové hřiště 500 m, tenis 200 m, sportovní centrum 300 m, kabinková lanovka 200 m, lyžařské sjezdovky 100 m, zastávka ski-busu 50 m, běžkařské stopy 200 m. V ceně je zahrnuto použití velkého wellnes- a vitalního prostoru v 50 m vzdáleném hotelu Post s panoramatickým krytým bazénem, vířivým bazénem, parní a vonnou láznií, saunou. Snídaně a pohodová penze v hotelu Post s panoramatickým krytým bazénem, vířivým bazénem, parní- a vonnou lázní a další služby v hotelu za poplatek.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Lermoos:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 992 - 2'962 m n.m.
Oblast tyrolské Zugspitzarena zahrnuje 7 obcí (Bichlbach, Lermoos, Ehrwald, Berwang, Biberwier, Heiterwang a Laehn) a nabízí svojí úchvatnou přírodní krajinu a vynikající předpoklady pro nezapomenutelnou letní a zimní dovolenou. Klidné, vhodné pro rodinou rekreaci rekreační středisko, 25 km od Garmisch-Partenkirchen, 70 km od Innsbruck. Krytý bazén, sauna, solárium, masáže. Další možnosti.

informace pro letní ubytování

V regionu: jezero ke koupání. Bazén. Potápění. Tenis, golfové hřiště 9 jamek, Moos 6 km. Rajtování. Rybaření. Paragliding, letní sáňkařská dráha, Biberwier. Turistické cesty, horská turistika. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Zábavní park 'Lusspark'.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Zugspitzarena, počet přepravních zařízení: 52x celkem. Sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 10 km, zimní turistické cesty. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště. Skibus (zdarma). Zugspitzarena: 123 km sjezdovek. Ehrwalder Alm, Wettersteinbahnen a vleky Ehrwald, Lermoos-Grubigstein, Biberwier-Marienberg a lyžařská houpačka Berwangertal.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme