• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Ötztal ★★★★, Längenfeld

Rakousko, Ötztal, Längenfeld

Ubytování v Rakousku, Längenfeld
Číslo objektu: AT6444.200.1

Ubytování pro 15 osob, k dispozici 8 pokojů z toho je 7 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 27.861,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Florentine', 8-pokojová polovina dvojdomku 200 m2 na 3 podlažích, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Jídelna se zimní zahrada, TV-satelit, rádio, CD a kachlová kamna. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na zahradu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička), jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: 2x pokoj s dvoulůžkem. 2x sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj s dvoulůžkem. Sprcha/WC, WC zvlášť. Balkon, zahrada, trávník. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: sauna, telefon, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Pokoje v suterénu mají malá okna. Pokoj s dvoulužkem je spojen s pokojem s 2 lůžky a může sloužit jako rodinný pokoj. Tři děti do 8 let mohou mít pobyt zdarma, prosíme nahlásit při rezervaci.
Ubytování v Rakousku, Längenfeld

Informace o domě (rezidenci)

Velký, komfortní dvojdomek 'Ötztal', rok výstavby 2005. Klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená) s trávníkem, louka k odpočinku. Gril, dětské hřiště. V domě: V zimním období je v ceně pronájmu, biliár, herní místnost, lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo, 50 m. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, koupaliště 3 km, termální bazén 3 km. Tenis 3 km, lyžařské centrum 11 km, zastávka ski-busu 250 m, sáňkařská dráha 500 m, běžkařské stopy 20 m, kluziště 2 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 26 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Majitel může výhodně organizovat školení lyžařů, sáňkařů a půjčení lyží (prosím o nahlášení). Sauna a herna jsou uzamykatelné ale jsou oběma polovinám domu k dispozici. Ledovcová lyžařská oblast Sölden dosažitelná v několika minuitách autem, Aqua Dome několik minut pěšky. Turistické- a cyklostezky přímo od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Längenfeld:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'170 - 1'600 m n.m.
Laengenfeld leží uprostřed údolí Oetz a tím je tak ideálním výchozím bodem pro veškeré aktivity pro volný čas Klidná vesnice s 4'300 obyvatel, 68 km jiho-západně od Innsbruck. V obci: obchody, restaurace, bar. Doprava letadlem: letiště Innsbruck (INN), 69 km. Největší atrakcí Längenfeldu jsou přírodní lázně 'Aqua-Dome': nejmodernější rakouský svět pohody na 50.000 m2 s teplou termální vodou vyvěrající z hloubky 1860 mnabízí navíc zábavu pro děti, saunu, restauraci a lékařské kompetentní centrum.

informace pro letní ubytování

Bazén vyhřívaný. Tenis. Minigolf. Rajtování. Letní lyžování, Sölden. Turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Sölden, 15 km, poloha údolní stanice 1'350 m. 2x lanovky, 5x kabinkové lanovky, 19x sedačkové lanovky, 8x vleky. Sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 50 km, zimní turistické cesty 40 km. Sáňkařské dráhy. Přírodní kluziště, metaná. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Gries 5 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme