• RSS Feed

Ubytování v Rakousku
v apartmánu Kühtai ★★★★, Kühtai

Rakousko, Tyrolsko, Kühtai

Ubytování v Rakousku, Kühtai
Číslo objektu: AT6183.200.7

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 33.681,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Steinbock', 3-pokojový byt 77 m2, komfortní zařízení: 1x pokoj s dvoulůžkem. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, TV-satelit a rádio. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna/WC, dvojumyvadlo. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na hory. K dispozici: pračka, sušička, sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (DSL/LAN, zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Sušička ručníků. Vysoko-rychlostní internet. Prosíme zamluvte si postýlku a dětskou židli při rezervaci. Apartmán je vybaven v typickém tyrolském stylu z přírodního dřeva.
Ubytování v Rakousku, Kühtai

Informace o domě (rezidenci)

Dům je obklopen nádhernou horskou krajinou v nadmořské výšce 2 000 m. Komfortní rekreační středisko 'Kühtai', rok výstavby 2007. V obci, slunná poloha, přímo u sjezdovek. Společné: zahrada. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: fitness, lyžárna, ústřední topení, sušák lyžařských bot. Úklid 1x týdně (v ceně). Společné garáže. Potraviny 500 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 500 m, koupaliště 15 km. Visutá lanovka 500 m, vlek, sedačková lanovka 100 m, lyžařské sjezdovky 10 m, zastávka ski-busu 100 m, lyžařská škola, sáňkařská dráha, běžkařské stopy 200 m. Atrakce v blízkosti: Outdoorpark Area 47 23 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Denně je ve vstupní hale pro hosty připraveno zdarma pečivo. ADSL se síťovým kabelem ve všech bytech. Na místě se nesetkáte osobně s držitelem klíčů. Přístupový kód k apartmánu si musíte vyžádat nejpozději týden před Vašim příjezdem u držitele klíčů.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování v Rakousku, Kühtai:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 2'020 m n.m.
Od dveří domu na sjezdovku malá, známá rekreační obec, 40 km od Innsbruck. V obci: supermarket, restaurace, bar, diskotéka. Tak blízko jako v Kuehtai není potěšení z lyžování nikde: sjkezovka začíná přímo před dveřmi. Kuehtai je nejvýše položné místo pro zimní sport Rakouska a nabízí záruku sněhu od počátku prosince až daleko do jara. Zvláštním zážitkem je Kuehtai pro malé. Mnoho nabídek je jako vystřižených pro mladé rodiny.

informace pro letní ubytování

Horské dráhy, turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Létání na rogalu.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Kühtai, počet přepravních zařízení: 12x celkem. 4x sedačkové lanovky, 7x vleky, 1x dětský vlek. Celkem 37 km lyžařské sjezdovky, sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 15 km, vysokohorské dráhy, zimní turistické cesty. 1x sáňkařská dráha, osvětlení. Vandrování sněhem ve sněhurách.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme